Агротрейд виконав план врожайності озимого ріпаку на 110%

Група АГРОТРЕЙД виконала план врожайності озимого ріпаку на 110%. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

Найкращу врожайність — 4,42 тонни з гектару залікової ваги — група АГРОТРЕЙД отримала у Харківському регіоні, де ріпаком засіяли 533 гектари. План у регіоні виконали на 138%.

На Чернігівщині результат також дуже хороший. Хоча, як зазначили у компанії, міг бути ще кращим, але вплинула війна. Заміновані поля й затримки поставок потягнули за собою необхідність терміново змінювати технології та зменшувати норми добрив. Проте навіть за таких умов компанія отримала виконання плану на рівні 107%.

— Ми з року в рік інвестували у поля, робили якісне удобрення, вносили захист високого рівня. Усі технології мають накопичувальний ефект, тож з року в рік наші поля покращувались, що позначилось на кінцевому результаті, — розповів директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Наразі на полях холдингу триває збір озимої пшениці. Компанія перевиконує план, а на деяких ділянках врожайність перевищує заплановану на 30%. За словами головного агронома, технології вирощування є головним чинником майбутнього врожаю.

— У нас є 501 дослідна ділянка в різних регіонах присутності компанії. На кожній з них ми випробовуємо різні сорти, добрива, засоби захисту тощо. Найкращі варіанти ми використовуємо під час вирощування на полях. Кожного року ми ставимо собі вищу планку врожайності, і нам вдається її досягати, — запевнив Олександр Овсяник.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram