Сьогодні імпортний огірок в Україні коштує в середньому на 17% дешевше, ніж на початку грудня минулого року. Українські торгові компанії, що спеціалізуються на імпорті тепличних овочів, на цьому тижні знизили відпускні ціни на огірок, повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, за тиждень імпортний огірок в Україні подешевшав в середньому на 10%. Сьогодні ця продукція на українському ринку пропонується великим оптом від 25 до 30 грн / кг ($ 1,05-1,26 / кг) в залежності від якості. Для порівняння, тижнем раніше постачальники готові були відвантажувати імпортний огірок не дешевше 28 грн / кг ($ 1,17 / кг).Перш за все, цьому сприяло подальше збільшення поставок тепличного огірка з Туреччини. Крім того, через похолодання кілька скоротилася кількість заявок від компаній, орієнтованих на дрібнооптові продажу на відкритих продовольчих ринках. Роздрібні мережі також не поспішали збільшувати обсяги закупівель тепличних огірків, і поповнювали запаси в міру реалізації раніше придбаних партій.

В результаті вже сьогодні імпортний огірок в Україні коштує в середньому на 17% дешевше, ніж на початку грудня минулого року. Нагадаємо, що в аналогічний період 2018 року ціни на цю продукцію на українському ринку стартували від 32 грн / кг ($ 1,34 / кг). При цьому галузеві експерти не виключають можливості подальшого цінового зниження в даному сегменті, оскільки на складах компаній вже скупчилися значні обсяги нереалізованої продукції, якість якої погіршується.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegramnbsp;