Для збільшення обсягів благодійної допомоги, агропромхолдинг “Астарта-Київ” з благодійним фондом Віктора та Ірини Іванчиків “Повір у себе” створили спільний гуманітарний проєкт Common Help UA.

Проєкт почав роботу у березні і на сьогодні до нього вже долучилися більше 15 українських та іноземних партнерів-донорів. Спільно вдалося передати вже майже 7000 тонн гуманітарної допомоги продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, одяг тощо.

Як повідомили у проєкті Common Help UA, допомогу отримали більше півмільйона евакуйованих та постраждалих від військових дій українців. А також понад 130 соціальних та медичних закладів України, які обслуговують більше мільйона людей.

NB: У грошовому еквіваленті, проєкт надав допомогу на понад $8.3 млн.

Астарта-Київ, зокрема, надала грошової допомоги на понад 60 млн грн. За ці кошти вдалося купити більше 600 тонн продуктів харчування, 85 одиниць автотранспорту та інші необхідні ресурси. Холдинг також забезпечив 5100 тонн продовольства громадам в рамках гуманітарної місії з Посольством Швейцарії в Україні і доставив 3000 тонн гуманітарних вантажів Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram