ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області опублікувало інформацію щодо фітосанітарного стану посівів сільськогосподарських культур станом на 20 лютого.

За даними фахівців, впродовж останнього тижня в Харківській області при проведенні обстежень посівів сільськогосподарських культур та інших стацій на 85% площ озимих зернових було відмічено наявність мишоподібних гризунів за чисельності 1,1-3 колоній на гектарі. На більшості обстежених площ економічний поріг шкодочинності не перевищений, осередково відмічена порогова чисельність.— Враховуючи динамічність розвитку гризунів та здатність полівок до розмноження, необхідно забезпечити ретельний моніторинг озимини, багаторічних трав, неорних земель та інших стацій. За наявності 3-5 жилих колоній гризунів на гектарі озимини та багаторічних трав проводять захисні обробки дозволеними до використання родентицидами, — йдеться в повідомленні.

Додаючи, що під час проведення захисних обробок посівів сільськогосподарських культур аграріям необхідно суворо дотримуватись «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні», а також регламентів та техніки безпеки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram