Це засвідчують звіти щодо обороту компанії Amazone за 2020 рік, який перевищив позначку в 500 млн євро. Таким чином виробник сільськогосподарської та комунальної техніки досяг по всьому світу зростання обороту на 15% в порівнянні з попереднім роком, повідомляє пресофісу компанії.

NB: Загальний оборот за 2020 рік сімейного підприємства становить 537 млн євро (для порівняння за 2019 рік цей показник сягнув 467 млн €). Таким чином компанія Amazone досягла найвищого за всю 138-річну історію підприємства прибутку, попри кризу, спричинену пандемією коронавірусу.

— Це потужний результат і великий успіх для всієї групи Amazone і наших партнерів, — підкреслюють Крістіан Драйер та доктор Юстус Драйер. — Наша команда минулого року доклала чималих зусиль для забезпечення нормальної діяльності, попри пандемію коронавірусу. Завдяки високій відповідальності кожного зі співробітників вдалося уникнути затримок у виробництві й забезпечити вчасне постачання всіх замовлень спільно з нашими партнерами по збуту.

Безумовно міжнародні представництва команди Amazone відіграли визначальну роль у досягненні таких високих фінансових результатів. Адже частка експорту виготовленої продукції Amazone становить понад 80%. Так, широкий асортимент продукції для підприємств будь-якого розміру дозволяє Amazone бути лідером на усіх експортних ринках. Зокрема, провідні позиції компанія впевнено тримає на ринках Німеччини, Данії, Бельгії, Росії та Австрії. Крім того, у Франції, Україні, Польщі та Великобританії у 2020 році знову був досягнутий високий рівень обороту.

Кількість співробітників протягом року практично не змінилася, і на сьогодні становить по всьому світу близько 1900 осіб.

Динаміку обороту на 2021 рік обидва власники підприємства прогнозують, як стримано оптимістичну:

— Cитуація із замовленнями в усіх напрямках продуктів на сьогодні задовільна. У першій половині 2021 року ми чекаємо дуже позитивних результатів. Проте динамічно змінюється ситуація з пандемією, а також тривають економічні виклики, змінюється політичний клімат. Усі ці фактори здійснюють негативний вплив на кон’юнктуру. Крім цього, аграрна галузь повинна бути готова до екстремальних погодних умов, пов’язаних зі зміною клімату. З іншого боку, попит на високоякісні продукти харчування продовжує зростати по всьому світу. У поточному 2021 році ми, незважаючи на всі невизначеності, розраховуємо на досить високий рівень обороту, не нижче торішнього, — зазначають власники.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram