Січень-лютий — саме час шукати вигідні пропозиції із придбання засобів захисту, добрив, насіння та всього іншого, що потрібно аграрію. У цей період компанії-виробники аграрних товарів активно розробляють та презентують нові акції та спеціальні пропозиції на сезон, щоб фермери могли заздалегідь запланувати покупку та запастися необхідним. Так, у компанії BASF представили свої мотиваційні пропозиції для агровиробників на 2021 рік. Цьогоріч аграрії можуть скористатися деякими пропозиціями, які були актуальні в попередньому сезоні, а також обрати вигідні для себе з нових.

Менеджер з розвитку портфелю продуктів BASF Микола Мілієнко під час конференції “Зрощуй та зростай”, яку компанія цьогоріч провела у новому онлайн форматі, представив пакет промо акцій, якими аграрії вже можуть скористатися.

Найбільша цьогорічна акційна кампанія BASF має назву “Заощаджуй та зростай”. За її умовами, аграрії можуть скористатися 5-ма окремими акційними пакетами, кожен з яких складається з основного та бонусного продукту. Акція вже діє, розпочалася 1 грудня 2020 року і триватиме до 31 липня 2021 року.

Перша пропозиція стосується зернового фунгіциду Адексар СЕ Плюс: купивши 300 літрів препарату, 10 бонусних літрів фермер отримує у подарунок. 

Друга та третя акційні пропозиції BASF актуальні для аграріїв, які вирощують соняшник:

  • за кожні куплені 600 літрів соняшникового гербіциду Євро-Лайтинінг фермер отримає у подарунок 40 літрів препарату Піктор;
  • купивши 200 літрів Євро-Лайтинінг Плюс, 20 літрів препарату Архітект та 10 кілограмів Турбо аграрій отримує у подарунок.

Два наступних акційних пакети особливо актуальні  для аграріїв, яким потрібне соняшникове насіння: купивши 20 посівних одиниць соняшника Дракаріс КЛП або ЕС Колорікс КЛ, аграрій отримує 20 літрів інноваційного продукту Пульсар Флекс у подарунок.

Щоб скористатися акційними пропозиціями, агровиробнику достатньо звернутися до офіційного дистриб’ютора BASF у своєму регіоні й купити необхідні об’єми основного продукту, бонусний продукт автоматично додадуть до замовлення. Микола Мілієнко зазначив, що важливим аспектом акційних пропозицій є те, що в акціях беруть участь лише продукти, закуплені в офіційних дистриб’юторів і покупка основного та бонусного продукту має бути оформлена на одну юридичну особу.

Також у цьому сезоні BASF пропонує скористатися спеціальною пропозицією, яка була актуальна і в попередньому “Набір форсунок у подарунок”.

З 15 січня до 31 липня 2021 року усі аграрії, які придбають 150 літрів Пріаксору, отримають один набір (50 штук) розпилювачів Lechier IDK 120 04 у подарунок, а при покупці 500 і більше літрів препарату два набори таких форсунок. Цією акцією BASF хоче привернути увагу фермерів до особливостей Пріаксору, зокрема, можливості його ефективного використання при зменшених виливах робочого розчину.

Наступна акція компанії поєднує насіння, ЗЗР та цифрові технології. Вона також діє з 15 січня по 31 липня 2021 року. Усі, хто у цей період придбає 1500 л препарату Рекс Плюс або 100 посівних одиниць соняшника (ЕС ЛОРІС та/або ЕС КАПРИЗ СЛП) отримають 50% знижки на доступ до версії Xarvio Field Manager Pro.
А при купівлі 4200 л Рекс Плюс або 300 посівних одиниць соняшника, зазначених гібридів 50% знижки на доступ до версії Xarvio Field Manager Pro Premium.

Під гаслом “Кінто Плюс купуй склад фумігуй” компанія пропонує придбати 1500 літрів протруйника Кінто Плюс та отримати у подарунок одну послугу з фумігації або газації 700 тонн зерна або приміщень площею до 18000 м.куб. від компанії “Ліквідатор”. Цією пропозицією один агровиробник може скористатися 5 разів впродовж терміну дії акції.

Словами: “На початку сезону техніка має працювати справно”, Микола Мілієнко представив акцію, яка дає змогу отримати сертифікат від компанії “Спрей Форс” на діагностику обприскувачів: купивши 1000 літрів препарату Акріс аграрій отримає сертифікат на діагностику одного оприскувача, а придбавши 2000 літрів і більше бонусом зможе провести діагностику двох своїх обприскувачів.

Зазначимо, що детальніші умови усіх акційних пропозицій розміщені на сайті компанії BASF, а також з ними можна ознайомитися у регіональних офіційних дистриб’юторів.

Підготувала Наталія Кузьо

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram