Головною задачею FMC є підтримка сталого розвитку сільського господарства в Україні, — Себастія Понс, віцепрезидент FMC

Ілюстрація: FMC
Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-24
Світ болісно усвідомлює роль України, коли йдеться про глобальну продовольчу безпеку. Особливо з огляду на її важливість у виробництві зернових та олійних культур. Таку думку висловив Себастія Понс, віцепрезидент FMC та президент у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка) під час виступу на 9-му Українському форумі у парламенті Швейцарії.

Він розповів, що головною задачею FMC є підтримка сталого розвитку сільського господарства в Україні. Зокрема підтримка українських аграріїв, забезпечення доступу до технологій та інновацій там, де вони потрібні.

Як повідомили GrowHow у відділі комунікацій компанії FMC, учасники/ці Українського форуму обговорили агресивну війну росії проти України та її глобальні наслідки. На заході йшлося про питання безпеки людини, геополітичних ризиків, боротьби з дезінформацією, розслідування і покарання воєнних злочинів, правової та державної реформи, відбудови.

— Наш обов’язок — допомогти Україні та зупинити злочини росії. Уряди та приватний бізнес не можуть ігнорувати це. FMC першою серед компаній в галузі захисту рослин залишила російський ринок. Сьогодні, в рамках програми «Культивуємо Свободу», FMC спрямовує частину свого доходу в Україні на підтримку розмінування українських сільськогосподарських земель та допомогу українським фермерам безпечно повернутися до роботи, — прокоментував Себастія Понс.

Україна, яка зазнала агресії, бореться за своє майбутнє, за свою свободу, за демократію та справедливість і за дотримання міжнародного права… На кожен 1 долар, який швейцарський уряд декларує як двосторонню допомогу Україні, швейцарські компанії, можливо, сплачують 17 доларів у вигляді податків російській державі та опосередковано фінансують агресивну війну проти України, — зазначив у пості в LinkedIn Андрій Лужницький, голова Українського форуму, почесний консул України у Швейцарії.

Довідково зазначимо, що Український форум, заснований Українським Товариством Швейцарії, є спільним проєктом Швейцарсько-української міжпарламентської групи дружби та Українського Товариства Швейцарії. Це захід високого рівня, що проводиться з 2014 р. у парламенті Швейцарії та надає чіткий, зрозумілий аналіз ситуації в Україні, а також сприяє більш точній і глибшій оцінці подій.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram