Глобальна продовольча безпека погіршується — міжнародний бізнес та влад обговорили шляхи вирішення проблеми

Редакція GrowHow.in.ua  2023-01-18
Розв’язана росією повномасштабна війна проти України, пандемія COVID-19, зміни клімату та тривалі конфлікти роблять систему продовольчої безпеки світу крихкою та поглиблюють продовольчу кризу. Як повідомила GrowHow пресслужба компанії Corteva Agriscience, про це йшлося на онлайн-вебінарі «Аграрний ринок України: підсумки року, акцент на продовольчій безпеці та національному виробництві у 2023 році».

Спікери заходу зійшлися на думці, що для подолання проблеми та скорочення кількості потребуючих їжі людей у світі, необхіден ряд кроків:

  • концентрація на посиленій співпраці між державним та приватним секторами;
  • впровадження новітніх технологій;
  • реалізація проєктів довгострокової фінансової підтримки;
  • сприяня ухваленню політичних рішень, спрямованих на подолання конфліктів.

— Глобальна продовольча безпека продовжує погіршуватися, після досягнення свого піку у 2019 році. Розпочата росією війна в Україні зруйнувала частину продовольчих ланцюгів і значення України в забезпеченні світу продовольством усвідомив весь світ, — зазначила віце-президентка комерційного підрозділу Центральної та Східної Європи Corteva Agriscience Моніка Соррібас.

Вона додала, що Corteva є чи не єдиною серед великих компаній на ринку насіння та ЗЗР, яка вийшла з російського ринку та різнобічно підтримує фермерів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram