HF Agro розпочав сезон продажу вивантажувачів зерна

Компанія HF Agro допомагає українським аграріям готуватися до жнив 2022 і вже відвантажує офіційному дилеру, компанії “Техноторг”, сучасні вивантажувачі зерна. Про це повідомили у пресслужбі HF Agro.

Бренд випускає вивантажувачі зерна в різних моделях та з різними технічними параметрами. В асортименті обладнання з продуктивністю 90 та 180 т/год для полімерних рукавів 5, 6, 9 та 10 фут. Техніка оснащена системою гідроциліндрів, двома шинами, намотуючим роликом полімерного рукава з гідравлічним варіатором швидкості, карданним валом із запобіжною муфтою.

В Україні найпопулярніші культури для зберігання зерна в рукавах кукурудза, соя, пшениця, ячмінь. Технологія зберігання від HF Agro робить виробництво автономним та знижує ризики, пов’язані з транспортуванням та зберіганням зерна.

Окрім вивантажувачів зерна, HF Agro також пропонує продуктивні (до 600 т/год) пакувальники зерна. У компанії зазначили, що техніка бренду призначена для того, щоб спростити роботу аграрія, зробити її максимально швидкою та прибутковою.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram