У рамках партнерського бізнес-проєкту страхової компанії «ПЗУ Україна» та найбільшого страхового посередника в Україні компанії «Аон Україна» в червні 2020 року було покрито збиток за ризиком «Африканська чума свиней» (АЧС) у розмірі понад 164 млн грн. Партнерська співпраця та довірчі відносини, що склалися між двома компаніями починаючи з 1992 року, дозволили виплатити ексклюзивне страхове відшкодування оперативно, попри карантинні обмеження, спричинені COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба «ПЗУ Україна».

Страховий випадок стався у серпні 2019 року. У результаті виявленого вірусу та падежу свиней на підприємстві за вимогою державних органів було знищене все поголів’я свиней. Ризики, що були покриті у результаті настання страхового випадку вимушений забій поголів’я свиней кількістю понад 99 000 голів на вимогу до розпорядження державних органів ветеринарної медицини та додаткова умова до договору страхування очищення від уламків. Після оцінки випадку та отримання підтвердження про те, що господарство дійсно суворо дотримується всіх правил безпеки згідно з європейськими нормами, страховою компанією було погоджено виплату.

— Щоб бути надійним партнером у кризових ситуаціях продовж десятиліть, ми добре розуміємо вагу зобов’язань страхової компанії. Ми виважено та відповідально підходимо до фінансових показників, й тому, кожного року отримуємо підтвердження звітності у аудитора Великої четвірки. Ми забезпечуємо стабільний розвиток портфелю компанії. Наші клієнти знають, що «ПЗУ Україна» — це надійна страхова підтримка та європейський сервіс,   прокоментував Марек Бабіцький, Член Правління «ПЗУ Україна».

У зазначеному випадку компанія «Аон Україна» вела комунікацію із перестрахувальним ринком та страховою компанією з метою оперативного врегулювання збитку, а також узгодження розміру збитку та перестрахувального відшкодування. За словами генерального директора «Аон Україна» Олексія Грінченка, цей випадок є унікальним в Україні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram