Компанія Fendt розширила можливості сівалки точного висіву MOMENTUM. Діапазон застосування і потужність Fendt MOMENTUM розширюються, завдяки додатковому комплекту для насіння ріпаку та додатковому резервуару для гранул.

Про це йдеться на сайті компанії.

Клієнти східноєвропейського ринку з липня 2021 р. можуть замовити спеціальний набір для посіву ріпаку для сівалки Fendt MOMENTUM. Це значно розширює попередній асортимент висівних агрегатів для кукурудзи, сої та соняшнику, – відтепер MOMENTUM може висівати ще більш дрібне насіння.

Сівалка Fendt MOMENTUM під час посіву

Для різного насіння є різні насіннєпроводи, щоб оптимально транспортувати його з насіннєвого бункера до місця висіву на полі. Переробили також і конструкцію формувача борозни та підвіску диска, щоб насіннєпроводи можна було легко і швидко замінити. Це ще більше скорочує час простою під час зміни насіння.

Результати посіву сівалкою Fendt MOMENTUM

Крім того, як опція доступний туковий ящик для мікрогрануляту або інсектициду. Його можна встановити на кожну висівну секцію, щоб, під час посіву вносити додаткові стартові добрива.

Подбали в компанії і про точність, адже затінення деревами або особливим рельєфом може порушити покриття мережі сигналу GPS. Ось чому тепер для Fendt MOMENTUM доступний маркер. Поверхні обробляються ефективно, а стики проходів агрегатів виконуються правильно, навіть якщо сигнал переривається. Маркер також можна використовувати для перевірки на розворотній смузі.

– Завдяки поєднанню точних та інтелектуальних технологій, Fendt MOMENTUM забезпечує підвищення врожайності. Зокрема, значно збільшити врожайність дає змогу автоматична система баластування секцій DeltaForce, як порівняти з фіксованим баластуванням.

Ще один чинник рівномірної врожайності – зменшення ущільнення ґрунту. Повністю автоматична система управління вагою Load Logic Fendt MOMENTUM запобігає ущільненню ґрунту завдяки гідравлічному регулюванню розподілу ваги. Для цього система реєструє вагу на кожну вісь за допомогою датчиків вимірювання ваги і може регулювати її гідравлічно. Внутрішній тиск у шинах також регулюється автоматично залежно від завантаження сівалки. Це знижує ущільнення ґрунту, сходи з’являються більш рівномірно, а врожайність збільшується, – повідомляють у компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram