ФАО оголосила тендер на проведення термінових закупівель насіння кукурудзи та соняшнику

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-29
ФАО оголосила тендер на проведення екстрених закупівель насіння кукурудзи та соняшнику для надання термінової допомоги вразливим сільським домогосподарствам під час весняної посівної кампанії. Пропозиції необхідно подати через Глобальний ринок ООН (UNGM) до 3 квітня 2023 року. Про це GrowHow повідомили у відділі комунікацій ФАО в Україні.

Ця діяльність є частиною Програми реагування ФАО в Україні у 2023 році. Насіння розподілять у восьми постраждалих від війни областях уздовж лінії фронту: Чернігівській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Херсонській, Миколаївській та Запорізькій. Програма спрямована на підтримку відновлення засобів до існування та стимулювання домогосподарств до відновлення та продовження сільськогосподарського виробництва.

Потенційним постачальникам пропонується подавати пропозиції на повну або часткову кількість необхідного насіння:

  • Насіння кукурудзи — 20 000 мішків (один мішок = одна посівна одиниця з 50 000-80 000 насінин кожна).
  • Насіння соняшнику — 20 000 мішків (один мішок = одна посівна одиниця по 150 000 насінин).

Для участі у тендері постачальникам потрібно подати заявку через Глобальний ринок ООН, обравши тендер Maize and sunflower seeds for Ukraine (Насіння кукурудзи та соняшнику для України). Кінцевий термін подання заявки — 3 квітня 2023 р. об 11:00 год (за київським часом).

Постачальники повинні бути зареєстровані. Детальні інструкції щодо доступу до тендерної документації ФАО та подання тендерної пропозиції через ГРООН можна завантажити на сторінці UNGM Tender Management (Управління тендерами ГРООН).

29 березня 2023 р. об 11:00 год ФАО проведе онлайн-конференцію (пароль: FAOUKRAINE) для потенційних постачальників, щоб представити детальну інформацію про вимоги для подачі заявок, а також відповість на запитання та ознайомить з інструкціями щодо реєстрації в системі ГРООН.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram