Елеватори АСТАРТИ прийняли понад 1 млн тонн зернових та олійних культур

У 2021/22 маркетинговому році, станом на 8 грудня, елеваторні комплекси АСТАРТИ вже прийняли на зберігання більше 1 млн тонн збіжжя, зокрема 326 тис. тонн ранніх зернових та 726 тис. тонн пізніх зернових культур. Це на 25% більше за минулорічні показники.

Про це йдеться у повідомлення на сайті компанії.

Середній рівень оборотності елеваторних комплексів АСТАРТИ майже сягнув показника 2 – завдяки відповідності всіх елеваторів компанії критеріям маршрутних, їх високій технологічності та цифровізації процесів, а також наявності власного вагонного парку та локомотивів, а отже й мобільності залізничних перевезень.

Агропромхолдинг продовжує активно співпрацювати з українськими сільгосптоваровиробниками в рамках власної Програми лояльності. Цьогоріч частка закупленої у них продукції становить уже 20%, що є кращим показником для компанії.

Для довідки:
Елеваторні комплекси АСТАРТИ розташовані у Полтавській (Яреськівський, Лутовинівський, Семенівський, Скороходівський елеватори), Хмельницькій (Війтовецький, Красилівський елеватори) та Вінницькій (Хмільницький елеватор) областях.

Це 7 високотехнологічних маршрутних елеваторів із загальною потужністю одночасного зберігання понад 550 тис. тонн зерна.  Підприємства приймають зернові — пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, гречка, овес, сорго; олійні — ріпак, соняшник  і зернобобові культури —  соя.

Якість зерна визначають у власних сертифікованих лабораторіях, які функціонують на кожному елеваторі.  

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram