Житель міста Черкаси (Україна) Костянтин Опарін вирощує кілька сортів лимонів, лайм, помело, мандарини, апельсини, інжир, кава, бергамот, Ацерола, гранати, ківі та багато інших екзотичні фрукти, до назв яких українське вухо не звикло. Всього в його колекції близько 50 видів екзотичних рослин. Про це пише SEEDS.org.ua з посиланням на «Вечірні Черкаси».Костянтин запевняє, що фрукти, вирощені будинку, набагато смачніше завезених із заморських країн. Домашні — повністю натуральні, екологічно чисті та смачні. Більш того, в домоволодінні жителя Черкас є такі фрукти, яких на прилавках місцевих супермаркетів і не знайти.

Вирощеними плодами в основному ласують рідні та друзі садівника. Зараз якраз дозріває другий урожай інжиру, який плодоносить двічі на рік. У Костянтина кілька сортів цієї рослини.

Черкащанам експериментатор пропонує саджанці своїх екзотичних рослин. Разом з саджанцями він при необхідності підтримує нових господарів консультаціями й порадами. Свою ж колекцію також розширює, завдяки спілкуванню з любителями екзотичних рослин в соцмережах і на тематичних форумах, де цітрусоводи та екзотоводи діляться досвідом та інформацією. Частина саду Костянтина знаходиться в Черкасах, решта зростає за містом в батьківському домі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram