Щоб захистити озимі зернові від хвороб і вберегти заплановану врожайність, неодмінно потрібно застосовувати фунгіциди ще в осінній період. Адже восени на озимі чекає безліч небезпечних захворювань, і якщо не звернути на це увагу, можна зазнати суттєвих втрат майбутнього врожаю.
Про це нагадують експерти компанії UKRAVIT.— При перших ознаках хвороб озимих зернових, а також профілактично необхідно проводити фунгіцидні обробки. Найкраще для цього підійдуть багатокомпонентні препарати, а також ті, які ефективно діють при знижених температурах повітря: шляхом різних механізмів дії чинних речовин вони контролюють збудників широкого спектра хвороб, проявляють профілактичні та лікувальні властивості, а також захищають рослини від нового зараження. Крім того, багатокомпонентні фунгіциди, як правило, не викликають у збудників хвороб резистентності, що дозволяє максимально ефективно захищати посіви від хвороб, — радить керівник агрономічного департаменту компанії UKRAVIT Олександр Мігловец.

Тому вибираючи осінній фунгіцидний захист для озимих зернових, він радить звернути увагу на препарат Ті Рекс (пропіконазол, 150 г / л + триадимефон, 150 г / л). Він контролює широкий спектр небезпечних захворювань і забезпечує захисне і лікувальне дії, які мають довготривалий характер. При цьому препарат є «м’яким» для культурної рослини та не впливає на якісні та кількісні показники майбутнього врожаю.

За словами Олександра Мігловца, для максимальної ефективності дії обприскування необхідно проводити профілактично або при перших ознаках прояву хвороб — особливо це стосується ранніх строків посіву або дуже загущених масивів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram