Державна податкова служба припинить проведення перевірок щодо зберігання палива аграріями. Таке рішення було прийнято за результатами зустрічі голови ДПС Олексія Любченка із головою Всеукраїнського конгресу фермерів Іваном Слободяником, повідомила пресслужба ДПС.

— Проаналізувавши звернення Всеукраїнського конгресу фермерів з питань проведення перевірок по зберіганню палива для власних потреб, а також дебати на засіданні міжвідомчої групи і комітетських слуханнях з питань ліцензування палива для власних потреб фермерів, з розумінням поставилася щодо подальших перевірок ліцензіатів. Керівництво ДПС погоджується з необхідністю перегляду суми штрафів за порушення умов зберігання палива, — йдеться в повідомленні.

Водночас відзначається, що ДПС є органом виконавчої влади й діє в рамках чинного законодавства, а врегулювання цієї проблеми перебуває саме в законодавчій площині.

— З огляду на це, Державною податковою службою України тимчасово припинені фактичні перевірки до законодавчого розв’язання даного питання. Служба готова долучитися до розробки пропозицій щодо перегляду санкцій щодо порушень в даній сфері, — підкреслюється в повідомленні.

Також уточнюється, що всі матеріали перевірок з даного питання, які перебувають на стадії оскарження, будуть уважно розглянуті згідно з чинним законодавством.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram