Для українських виробників м’яса птиці відкрився ринок Канади

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-29
У грудні 2022 року для українських виробників м’яса птиці та продуктів з нього відкрився ринок Канади. Про це GrowHow повідомила пресслужба Держпродспоживслужби.

Підготовча робота до відкриття ринку розпочалася ще у 2019 році. Тоді представники канадського CFIA проінспектували систему державного контролю за виробництвом на українських підприємствах. Перелік українських компаній, які відтепер мають право експортувати м’ясо птиці та продукти з нього до Канади, додано до бази даних CFIA. На офіційному вебпорталі канадського регулятора оприлюднено вимоги щодо ввезення м’ясних продуктів з України.

Окрім цього, у грудні для українських рибних продуктів відкрився турецький ринок. Форма сертифіката для експорту рибних продуктів вже розміщена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби.

Читайте також: Польські аграрії пропонують запроватити заставу за транзит українського збіжжя

Зазначимо, що за період воєнного стану кількість українських виробників продуктів тваринного походження, які мають право експорту в країни Європейського Союзу, збільшилась до 418 — це на 33 виробники більше, ніж було станом на кінець зими 2022 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram