Уряд передав Фонду державного майна України 100% акцій великих державних підприємств, серед яких підприємство “Державна продовольчо-зернова корпорація України”(ДПЗКУ). Про це повідомляє Урядовий портал.

— Це найбільша корпорація-експортер зерна в Україні та найбільший в країні виробник борошна. На папері чомусь збиткова та неефективна. Завдяки приватизації підприємство зможе модернізувати свої потужності, створити нові робочі місця та сплачувати більше податків до державного бюджету України, — прокоментував рішення Уряду прем’єр-міністр Олексій Гончарук.На цих держпідприємствах буде проведено реструктуризацію та підготовку до аукціонів із залученням приватного інвестора.

— Фонд держмайна є спеціалізованим органом, який допоможе залучити в ДПЗКУ інвестиції, які Корпорація сьогодні особливо гостро потребує. Разом ми зможемо реалізувати потенціал Компанії і створити національного конкурентоспроможного гравця в зерновій логістиці. Збудувавши міцну та ефективну бізнес-структуру, держава зможе залучити до зернової галузі стратегічного інвестора і забезпечити додаткові надходження до державного бюджету. Від прийнятого сьогодні рішення виграє і корпорація, і Україна, — заявив в.о. голови правління ДПЗКУ Саймон Чернявський.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram