Cygnet завершив збирання врожаю (відео)

15 грудня в агрохолдингу Cygnet завершили збирання врожаю. Цьогоріч компанії вдалося поліпшити показники врожайності практично всіх вирощуваних культур проти попереднього року, – ідеться у повідомленні на сайті.

Рекордну врожайність за весь час діяльності компанії показала кукурудза, а саме 10,1 т/га, а також соя, залікова врожайність якої цьогоріч становила 3,5 т/га. Кращий результат за останні чотири роки показала й озима пшениця, її врожайність склала 7,4 т/га. Цукровий буряк цього року показав результат 40 т/га, а нова у компанії культура соняшник – 3,4 т/га у заліковій вазі.

– Цей рік для «Сігнет-Центр» був вдалим за підсумками збирання як ранніх зернових, так і пізніх зернових культур. Ми провели якісний посів і чітко дотримувалися технології вирощування упродовж вегетації. До того ж, сприятливими були погодні умови у червні-липні, коли закладався врожай, було достатньо тепла та вологи. Завдяки цьому й маємо гарні показники врожайності, – коментує Микола Журавель, заступник генерального директора з рослинництва ТОВ «Сігнет-Центр».

У 2021 році найбільша частка посівних площ була відведена під кукурудзу – 55%. Під соняшник – 19%, цукровий буряк – 12%, озиму пшеницю – 7%, сою – 6 % та 1% площ – під кормові культури.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram