Corteva забезпечила продовольчими наборами більше 2000 самотніх літніх людей України

Редакція GrowHow.in.ua   2022-11-24
Corteva Agriscience забезпечила продовольчими наборами більше 2000 самотніх літніх людей України. Про це повідомила пресслужба компанії.

Corteva виділила грант благодійному фонду Let’s Help на закупівлю продовольчих наборів тривалого зберігання для незаможних самотніх літніх людей, які потребують допомоги та перебувають на обліку в місцевих територіальних центрах соціального захисту населення у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківської областях в районах поблизу бойових дій та на щойно звільнених територіях.

Благодійний фонд Let’s Help з 2015 року системно допомагає літнім людям та змінює культуру старіння в Україні. З початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України фонд активізував адресну допомогу самотнім стареньким. Зокрема, за підтримки Corteva, більше 2000 людей похилого віку, які під час війни залишилися сам на сам з лихом, отримали запаси місячного харчування вагою близько 30 кг.

— Ми дуже вдячні Сorteva, яка допомагає нам вже протягом кількох років. Без уваги великого бізнесу ми не могли б так ефективно допомагати, як робимо це зараз. І особливо важливо, що ця підтримка є одним з проявів етичної поведінки компанії, яка не просто дотує гуманітарну сферу, а послідовно підтримує Україну та, на відміну від частини інших представників великого бізнесу, одразу вийшла з ринку рф, — прокоментувала менеджерка по роботі з партерами фонду Let`s help Марія Свириденко-Новак.

За словами менеджерки з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі Анни Бабіч, як соціально-відповідальна компанія, Corteva прагне вирішувати проблеми продовольчої безпеки як на глобальному, так і на місцевому рівнях. Компанія спрямовує свої ресурси туди, де вони можуть бути корисними.

— Ми особливо пишаємося співпрацею з фондом Let`s help, який вже багато років підтримує найбільш незахищених українців, — зазначила Анна Бабіч.

До підпримки проєкту «Гідна старість» благодійного фонду муожуть долучитися усі охочі на сайті фонду Let`s help.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram