Corteva розпочала реєстрацію на освітньо-грантову програму для фермерок TalentA-2023

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-08
Corteva Agriscience розпочинає реєстрацію на освітньо-грантову програму для фермерок TalentA-2023. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Програма ддасть змогу учасницям отримати доступ до інформації, яка допоможе їм забезпечити життєздатність власного бізнесу в умовах війни відповідно до практик сталого розвитку. Учасниці також матимуть змогу виграти гранти на загальну суму понад 1 млн грн для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад. Реєстрація для участі в програмі розпочинається 8 березня та триватиме до 30 травня 2023 року.

«TalentA-2023» є міжнародною освітньо-грантовою програмою, яку Corteva Agriscience в Україні реалізує вже вчетверте. Її метою є покращення продовольчої безпеки через розширення можливостей з освіти та доступу до фінансів для жінок, які проживають у сільській місцевості та зайняті у сільському господарстві.

Програма передбачає проведення навчального онлайн-хабу та грантового конкурсу мікропроєктів. Взяти участь в ній можуть жінки, які відповідають таким критеріям:

  • вік від 18 років;
  • проживання в населеному пункті з населенням до 10 000 осіб;
  • або робота на с.-г. підприємстві, яке зареєстроване в такому населеному пункті та працює не менше року.

Навчальний план «TalentA-2023» має на меті допомогти жінкам, які задіяні в сільськогосподарському виробництві, зробити їх бізнес життєздатним попри повномасштабну війну, забезпечити його зростання та створити нові проєкти, які сприяють досягненню цілей сталого розвитку й спрямовані на задоволення актуальних потреб територіальних громад.

Досвідом з учасницями ділитимуться відомі експерти викладацької та бізнес-спільноти, а також фахівці Corteva Agriscience, які володіють передовими знаннями, накопиченими лідером сільського господарства за довгу історію роботи в понад 140 країнах світу.

Участь у програмі TalentA є безкоштовною. Її мета — дати знання та ідеї саме тим, хто прагне розвитку та вдосконалення і має відповідну мотивацію. Сертифікат учасниці Програми TalentA засвідчуватиме нову якість підготовки слухачок. Їх власниці матимуть можливість взяти участь в грантовій частині проєкту та позмагатися за гранти від компанії Corteva Agriscience для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад.

— З початку повномасштабної війни Corteva докладає максимальних зусиль для підтримки українського народу, зокрема, фермерської спільноти. Разом з іншими програмами, спрямованими на відновлення фермерства, вже вдруге за час війни ми реалізуємо проєкт TalentA, аби допомогти жінкам-фермеркам мати можливість продовжувати працювати в Україні та допомагати своїм громадам, тим самим зміцнюючи економіку країни та наближуючи нашу Перемогу. TalentA в Україні вже об’єднує майже 100 талановитих фермерок і ми сподіваємося, що цього року багато жінок доєднається до цієї чудової ініціативи, — зазначила Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі, координаторка та голова експертної ради Програми TalentA в Україні.

Цьогоріч розмір грантового фонду становить понад 1 млн грн і буде розподілений між переможницями за рішенням членів експертної ради. Оголошення переможниць відбудеться в жовтні з нагоди Всесвітнього дня сільських жінок.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram