Corteva розпочала нову програму дослідження озимого ріпаку

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience цьогоріч розпочала нову наукову програму дослідів насіння гібридів ріпаку в різних кліматичних умовах України. Про це повідомили у пресофісі компанії.

Метою програми є дослідження потенціалу гібридів ріпаку передової генетики Corteva в умовах України та виявлення можливості для фермерів отримати максимальні результати в різних умовах вирощування.

— Щоб краще «відчути» нові гібриди та розуміти, які саме поради з вирощування в кліматичних умовах України краще давати фермерам, ми розпочали цього року детальну наукову програму дослідження ріпаків. Таким чином ми зможемо підтримати фермерів отримати високі врожаї, що особливо очікує від них весь світ в надзвичайно складних умовах війни, — зазначив керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні Сергій Резніченко.

Досліди по новій програмі дослідження ріпаків будуть закладені у восьми локаціях у різних регіонах України. Вони стосуватимуться:

  • використання різних видів добрив;
  • строків та густот посівів;
  • перевірки зимостойкості гібридів;
  • використання на цих гібридах різних фунгіцидів, гербіцидів та стимуляторів росту.

Окремо проведуть досліди з використання на посівах ріпаку оптимізатора ефективності поживних речовин Блу™ N. Він фіксує атмосферний азот і надає рослині доступ до нього, посилюючи засвоюваність поживних речовин для збалансованого зростання та розвитку рослин.

— Ріпак — це культура, яка дуже важлива для агровиробників України. Завданням Corteva, яка пліч-о-пліч з фермерами робить все необхідне для забезпечення продовольчої безпеки в країні, регіоні та світі, є допомогти їм отримати найкращі результати. Для нас це висока честь, тому ми високо цінуємо, що патріотична позиція компанії знаходить відгук у сільгоспвиробників, для яких репутація та етичні принципи мають значення, — додав Сергій Резніченко.

Програма допоможе Corteva розкрити максимальний потенціал гібридів ріпаку на полях України. Відповідно, дасть можливість фермерам отримати максимальні врожаї.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram