Corteva розпочала нову комунікаційну кампанію насіннєвого бренду Pioneer®

Міжнародна науково-дослідна компанія Corteva Agriscience розпочала нову комунікаційну кампанію насіннєвого бренду Pioneer®. ЇЇ слоган — «Надійне партнерство для українських фермерів, які створюють майбутнє сьогодні».

Як розповіли у компанії, ініціатива підкреслює масштабну підтримку Pioneer® сільгоспвиробників в надзвичайно складних умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України.

Насіннєвий бренд Pioneer® компанії Corteva Agriscience заснований майже 100 років тому. Сьогодні він відомий своїми досягненнями в галузі глобальних інновацій, зокрема, селекцією кукурудзи та соняшнику. Багато українських фермерів досі асоціюють бренд Pioneer® із заснуванням гібридного насіннєвого бізнесу в країні 40 років тому.

Сьогодні бренд залишається орієнтованим на безперервні інновації та пряму підтримку українських сільгоспвиробників. Відданість бренду захисту продовольчої безпеки України демонструє сміливий крок компанії Corteva Agriscience щодо виходу з ринку рф з наслідками для глобального бізнесу у ІІ кварталі 2022 року в $45 млн.

До портфелю бренду Pioneer® в Україні, входить:

  • насіння кукурудзи, соняшнику та ріпаку, охоплюючи запатентовані технології, як гібриди кукурудзи лінійки Optimum® AQUAmax®;
  • гібриди соняшнику із захисними ознаками Pioneer Protector® і адаптовані до гербіцидної технології ExpressSun®;
  • інокулянти для силосування.

— Corteva працює заради фермерів, максимально орієнтуючись на їх підтримку. Ми намагаємося забезпечити їх насінням та засобами захисту, швидко відновлюючи зруйновані війною логістичні ланцюжки, допомагаємо агрономічними консультаціями. Робимо все, щоб аграрії відчували впевненість у майбутньому. Адже зараз вони борються не тільки за максимальний врожай, вони борються за свою громаду та свою країну. Насіння бренду Pioneer® допомагає їм в цій боротьбі, даючи змогу отримувати якнайкращі результати навіть у складних умовах, — прокоментував керівник відділу продажів, маркетингу і комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні Олександр Дмитрієв.

Він зазначив, що Corteva високо цінує довіру фермерів, для яких бездоганна репутація партнерів є важливою та які обирають компанію, що завжди на боці України.

Додамо, що з 1 червня Corteva Agriscience перейшла на єдину пряму модель ведення насіннєвого бізнесу в Україні. Торгові агенти, працюючи безпосередньо з фермерами, мають добре відпрацьований механізм, що дозволить гарантувати своєчасність поставок в господарства, які мають змогу продовжувати працювати заради добробуту українців.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram