Corteva профінансувала облаштування прихистку у Львівській області для постраждалих від війни

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-28
За сприяння компанії Corteva Agriscience БФ «Карітас-Радехів» створив сучасні умови перебування та харчування для близько 1000 людей у селі Тетевчиці Червоноградського району Львівської області. Як повідомила GrowHow пресслужба Corteva, компанія виділила благодійному фонду грант.

З початку розпочатої росією повномасштабної війни Львівська область є одним з основних напрямків, куди перемістилися українці та українки з інших регіонів. Громада села Тетевчиці новоприбулих розмістила на території навчального закладу. Там наразі постійно проживає близько 30 людей.

За фінансування Corteva, БФ «Карітас-Радехів» облаштував харчоблоки та місця для приготування їжі, а також реконструював санітарно-гігієнічний блок. Загалом ця реконструкція значно покращить умови харчування та перебування для близько 1000 тимчасово переміщених людей, учнів навчального закладу та мешканців села.

— Повномасштабна війна змусила багатьох людей з півночі, сходу та півдня України шукати порятунок у безпечніших регіонах. Це сотні тисяч людей та їх кількість постійно зростає. Часто громади не спроможні самотужки забезпечити гідні умови. Особливо коли йдеться про невеличкі населені пункти, що не завжди мають достатньо ресурсів. Тому дуже важливою є допомога відповідального великого бізнесу, такого як Corteva Agriscience, — сказав координатор проєкту Любомир Покотило.

Як зазначила бухгалтерка Corteva Agriscience в Україні, координаторка соціального проєкту Тетяна Гучок, компанія з великою увагою ставиться до потреб людей, яким потрібна допомога.

— Виконуючи призначення — збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь, компанія активно підтримує людей, які були змушені змінити місце проживання через війну, надаючи їм зокрема можливість отримувати повноцінне харчування, адже продовольча безпека була та залишається одним з основних напрямків підтримки, куди компанія спрямовує увагу, — розповіла Тетяна Гучок. — Компанія підтримує ті локальні ініціативи, запропоновані українськими співробітниками, які на місцях знають про необхідність допомоги конкретним фондам, і це допомагає Corteva адресно спрямовувати фінансування.

Всього компанія виділила на підтримку українців близько $2 млн і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram