Corteva представила новий гербіцид для посиленого контролю бур‘янів у посівах кукурудзи

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-14
Corteva Agriscience представила українському ринку новий гербіцид КордусТМ Флекс, створений на основі трьох діючих речовин: римсульфурону, нікосульфурону та дикамби. Його перевагою є наявність антидоту (ізоксадифену), який забезпечує високу селективність гербіциду до культури у пізніші фази внесення. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Склад препарату характеризується швидкою дією проти широкого спектра злакових та дводольних видів бур’янів. Він ефективний проти пирію повзучого, плоскухи звичайної, пажитниці багатоквіткової, лободи білої, щириці, видів гірчаків тощо.

В Україні продукт можна вже придбати у представників Corteva. Він доступний для використання у посівах кукурудзи на зерно та силос. Препарат має широке вікно застосування та ефективно контролює падалиці соняшнику та ріпаку.

Також він є ідеальним для технологій з нульовим або мінімальним обробітками ґрунту. КордусТМ Флекс безпечний для наступних культур і не має обмежень у сівозміні.

— Застосування сучасних формуляцій дає можливість фермерам ефективно працювати та використовувати наявні ресурси. Це особливо важливо під час війни, коли скорочення посівних площ змушує українських сільгоспвиробників зосередитися на отриманні максимально можливих врожаїв, — сказала Галина Радзіцька, категорійна менеджерка із гербіцидів та Оптинайт™ технології Corteva Agriscience.

Вона додала, що Corteva, яка є чи не єдиною з великих виробників насіння та засобів захисту рослин, що не підтримує агресорів та залишила ринки росії та білорусі, перебуває виключно на боці українських фермерів. Попри складні умови, компанія продовжує розвиток бізнесу та пропонує нові продукти, які допоможуть сільгоспвиробникам оптимізувати технології вирощування, збільшити виробництво продукції та загалом сприятимуть збереженню продовольчої безпеки в країні та світі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram