Corteva Agriscience забезпечила їжею майже 5000 людей з прифронтових територій

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант благодійній організації «Центр волонтерства та захисту». За нього сформували понад 1100 продуктових наборів для допомоги приблизно 5000 людям з прифронтових районів Херсонської, Донецької, Харківської на Миколаївської областей України. Про це повідомив пресофіс Corteva.

БО «Центр волонтерства та захисту» була офіційно зареєстрована у квітні 2022 році. Організація надає допомогу цивільному населенню та медичним закладам. З початку своєї діяльності відправила понад 900 вантажівок гуманітарної допомоги для цивільного населення, загальною вартістю більше ніж на $75 млн.

— На початку війни я намагався допомогти з забезпеченням медикаментами людям на прифронтовій території. Так дізнався про існування БО «Центр волонтерства та захисту» та їх фантастичну роботу. Тому коли компанія оголосила про підтримку таких фондів, я запропонував долучитися. Війна позбавляє людей доступу до найнеобхіднішого, в першу чергу — до їжі. Особливо це стосується людей, які живуть на окупованих та прифронтових територіях. Людям, які вирішують такі проблеми, треба допомагати, — прокоментував менеджер з продажів на заході України, координатор соціального проєкту Corteva Agriscience Михайло Гундорин.

Щоб підкреслити важливість підтримки постраждалих українців продуктами харчування, Центр волонтерства та захисту зняв відеоролик. Представник організації Тарас Завацький зазначив, що люди у прифронтових зонах справді потребуть допомоги. Він подякував Corteva Agriscience за підтримку.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram