Науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience пропонує аграріям України новий запатентований продукт, який розблоковує поживні речовини та виділяє з рослин енергію, значно збільшуючи виробництво біогазу з трави та силосу, як порівняти зі звичайними бактеріями. Новий інокулянт 11ЦХ4 також призначений для використання в органічному сільському господарстві відповідно до регламенту ЄС №834/ 2007.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Інокулянт 11ЦХ4 з’явився цьогоріч в портфоліо Pioneer®

Інокулянт 11ЦХ4 з’явився цьогоріч в портфоліо Pioneer®.

NB: Дослідження в Німеччині свідчать, що використання інокулянту 11ЦХ4 збільшує вихід метану на 10%, одночасно покращуючи аеробну стабільність та скорочуючи витрати силосу на біогазовій станції на 50%, що дає змогу збільшити прибутки.

Інокулянт може бути використаний з будь-якою рослинною сировиною, яку використовують для виробництва біогазу – силос кукурудзи, різні види трави тощо.

– Це практично перший зареєстрований на ринку України спеціалізований інокулянт для покращення виробництва біогазу. Ми можемо з усією відповідальністю заявляти, що його використання дає великі можливості для збільшення виробництва біогазу та дає змогу компаніям, які мають енергетичні установки, суттєво покращити економіку виробництва. Також це дуже позитивно впливає на екологію, дозволяючи збільшити виробництво екологічно-чистої енергії, використовуючи меншу кількість рослин, – заявив Андрій Загородній, менеджер із роботи з ключовими клієнтами Corteva Agriscience.

За відгуками фермерів у Німеччині, де дослідження інокулянту було проведене на 15 фермах, використання препарату дає змогу на 10-15% зменшити використання кукурудзяного силосу для виробництва біогазу, підтримуючи однакові моторні характеристики та використовуючи той самий гібрид кукурудзи; позитивно впливає на стабільність роботи біогазової станції, зменшує подачу тоннажу і покращує кількість виходу газу.

Як заявляють у компанії Corteva Agriscience, виведення на ринок нового інокулянту для використання фермерами України сприятиме поліпшенню сталого виробництва у сільському господарстві України, даючи змогу виробникам отримувати додаткові прибутки на виробництві «зеленої енергетики», не використовуючи зайві посівні площі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram