Corteva Agriscience та STI Biotechnologie виводять на європейський ринок стимулятор ґрунту на основі мікробів

Corteva Agriscience та STI Biotechnologie оголосили про багаторічну угоду з розповсюдження двох штамів лактобактерій для стимуляції рослин. Угода включає всі країни європейського континенту. Про це повідомила пресслужба компанії Corteva.

Згідно з угодою, компанія STI Biotechnologie, яка є експерткою у галузі мікробіологічних технологій, надає компанії Corteva ексклюзивну ліцензію на розповсюдження спеціальної формули їхніх запатентованих штамів лактобактерій Farciminis CNCM-I-3699 і Rhamnosus CNCM-I-3698. Взаємодіючи із рослиною, вони покращують стан ґрунту та ризосфери. Технології працюють у польових і тепличних умовах, допомагаючи покращити родючість ґрунту та взаємодію поживних речовин.

Corteva використовуватиме свою широку мережу дистрибуції та охоплення ринку, щоб зробити продукт, що продається під торговою маркою біостимулятора Utrisha™ Rhizo, доступним для всіх культур з основним акцентом на овочах і картоплі.

— Corteva Agriscience продовжує виводити на ринок нові та інноваційні рішення, пропонуючи продукти натурального походження, які сприяють стійкості рослин, а також доповнюють наші звичайні рішення для захисту рослин, — сказала Прісцила Вансетті, віце-президентка із біологічних препаратів та розвитку бізнесу Corteva Agriscience. — Ми раді співпрацювати з STI Biotechnologie, щоб розширити масштаб і максимізувати сталі рішення, які допоможуть фермерам відповідати мінливим умовам навколишнього середовища, зберігаючи продуктивність і здоров’я своїх культур.

Ця співпраця є ще одним кроком для розширення глобального портфоліо біологічних препаратів Corteva. Utrisha™ Rhizo забезпечить цінність завдяки інтегрованій ефективності управління живленням і підвищенню потенціалу врожайності та стійкості відповідно до зобов’язань Corteva щодо сталих інновацій.

— Угода з Corteva прискорить впровадження нашого біостимулятора для здоров’я ґрунту та задовольнить зростаючий попит фермерів на природні рішення, що підвищить стійкість культур і здоров’я ґрунту, — прокоментував генеральний директор STI Biotechnologie Рено Домітіл.

Операційний директор STI Biotechnologie Крістоф Тангі додав, що партнерство ідеально відповідає меті компанії — забезпечити природні біологічні рішення для підвищення розвитку та стійкості культур.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram