Corteva Agriscience сприятиме відновленню жіночого фермерства у воєнний час

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2022. У компанії розповіли, що провідною темою цьогорічної програми буде антикрихкість, тобто стійкість у кризових умовах.

Метою цьогорічної програми є зміцнення та відновлення жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Програма сприятиме розвитку антикризових навичок в учасниць та надасть їм можливість виграти гранти на для відновлення бізнесу та соціальної підтримки своїх громад.

Цьогоріч компанія ухвалила рішення про збільшення грантового фонду програми TalentA — до понад 2,5 млн грн. Його розподілять між переможницями за рішенням членів експертної ради.

В умовах війни «TalentA-2022. Антикрихкість» є одним з соціальних проєктів Corteva заради наближення Перемоги України. Курс має на меті допомогти жінкам, які задіяні в сільськогосподарському виробництві, впоратись із наслідками трагічних подій, що відбуваються на території України:

  • відновити та забезпечити життєздатність бізнесу;
  • адаптуватись до нових реалій;
  • управляти кризою і таким чином знизити ризики для продовольчої безпеки в громадах.

Своїм досвідом з учасницями ділитимуться відомі експерти викладацької та бізнес-спільноти. Також своїми передовими знаннями поділяться фахівці Corteva Agriscience. До участі у цьогорічній програмі з поглибленим рівнем антикризового навчання запросили учасниць TalentA минулих сезонів. Загалом учасницями «TalentA-2022. Антикрихкість» стали 45 жінок-фермерок віком від 23 до 70 років з 18 областей України.

У жовтні учасниці TalentA-2022 візьмуть участь в грантовій частині програми і позмагаються за гранти від компанії Corteva Agriscience на підтримку життєздатності власного бізнесу та соціальної допомоги громадам.

— В ці надважкі для всіх нас часи Corteva виразно демонструє свою підтримку народу України. З початку цієї трагічної війни ми вжили всіх можливих заходів для захисту наших колег, клієнтів та партнерів, і свідомо залишили російський ринок, спрямувавши фінансування на допомогу українцям. Захист та надання можливостей для реалізації потенціалу жінок-фермерок завжди вважалися нами дуже важливими для збереження соціального балансу та продовольчої безпеки громад, — зазначила координаторка та голова експертної ради Програми TalentA в Україні Анна Бабіч.

Вона додала, що особливо зараз компанія вважає за необхідне підтримати жінок, які працюють в сільській місцевості. Адже вони виробляють продукти харчування й створюють робочі місця, сприяючи розвитку економіки.

— Сьогодні, коли кожен робить свій внесок у наближення перемоги, завдання мінімум для малого бізнесу — вижити, втриматись. Саме тому основна частина навчального хабу програми TalentA-2022 присвячена розвитку навичок управління бізнесом у кризових ситуаціях. Важливо, що більшість учасниць зможуть одразу втілити отримані навички через реалізацію грантових проєктів завдяки фінансуванню компанії Corteva Agriscience, — зазначила старша менторка програми TalentA Тетяна Лебухорська.

Нагадаємо, що переможницями TalentA минулих років стали девʼять учасниць з семи регіонів України. Вони представили вісім мікропроєктів у різних напрямках сільського господарства — від тваринництва до садівництва, які сприяють підтримці продовольчої безпеки їхніх громад.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram