CNH Industrial купує виробника штанг для сільськогосподарських обприскувачів

Наприкінці травня цього року компанія CNH Industrial придбала Specialty Enterprises LLC (Specialty), найбільшого у Північній Америці виробника алюмінієвих штанг преміумкласу для обприскувачів. Компанія Specialty, що має виробничі потужності у місті Ваутома, штат Вісконсін, є постачальником Case IH з 2020 року.

Пряме володіння виробництвом штанг для обприскувачів — це останній етап реалізації стратегічного плану Case IH щодо розгортання власної платформи обприскувачів. Компанія просуває комплексне розширення лінійок продуктів із внесення хімікатів та добрив, тому більш довгі та легкі штанги в асортименті дають змогу прискорити розробку та впровадження нових технологій. Ці рішення будуть реалізовані в усьому продуктовому портфоліо Case IH.

Допомога у максимальному підвищенні врожайності

Придбання Specialty свідчить про незмінну відданість Case IH принципам Агрономічного Конструювання, оскільки цей крок допоможе операторам максимізувати врожайність та забезпечити рентабельність їхніх інвестицій.

Оскільки алюмінієві штанги обприскувача на 50% легші за свої сталеві аналоги, вони дозволяють знизити ущільнення полів, зменшити глибину та кількість колій та забезпечити кращий розподіл ваги.
Specialty відома своїми передовими технологіями та високою якістю виготовлення, насамперед зварювальними роботами світового рівня. Конструкція штанги обприскувача компанії має кілька патентів, що практично усувають втомне розтріскування, котре часто трапляється з алюмінієвими штангами інших конструкцій. Алюміній, що використовує Specialty, видобувають та екструдують у США.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram