CLAAS розповів про новинки 2023 року

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-01
Уже наступного року кормозбиральні комбайни CLAAS JAGUAR 900 отримають новий оптимізований привод приставки, заточений для підбирача валків PICK UP. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Новий варіант приводу приставок кормозбиральних комбайнів JAGUAR 900 CLAAS вивів на ринок у 2021 році. Тоді до його конструкції додали додатковий гідравлічний привод пальцевого підбирача PICK UP. Таке виконання дозволяє підбирачу працювати незалежно від приймального шнека, автоматично змінюючи власну швидкість відповідно до швидкості збирання. У результаті досягається ефективний підбір валків на будь-якій швидкості з мінімальними втратами та зношуванням робочих органів.

У 2023 році цей привод розширять додатковим функціоналом, котрий дозволить автоматично налаштовувати частоту обертання робочих органів PICK UP під час підбору валків на швидкості понад 5 км/год. До того ж, усі нові PICK UP, котрі вироблятимуться з 2023 року, отримають систему автоматичного мащення ланцюга приводу приймального шнека та пальцевого підбирача.

— Якщо швидкість комбайна чи довжина подрібнення змінюється під час роботи, частоти обертання підбирача і приймального шнека автоматично підбираються відповідно до поточних умов. Це дозволяє отримати більш рівномірний підбір і подачу маси, особливо за умов, коли щільність валків в полі значно варіює, — розповіли у CLAAS.

За потреби швидкості підбирача та шнека можна налаштувати вручну з місця оператора відповідно до його оцінки ситуації і потреб. У цілому таке виконання дозволяє отримати приріст до продуктивності кормозбирального комбайна в різних умовах.

У 2023 році також поповниться модельний ряд JAGUAR 800. До серії додадуть новий потужніший 653-сильний комбайн флагманської моделі JAGUAR 880. Як розповіли у компанії, ця модель вже тривалий час користується попитом в країнах Північної Америки. Новинка оснащена високоефективним 6-цілиндровим двигуном Mercedes-Benz OM 473 LA з екологічною нормою Stage IIIa/Tier та робочим об’ємом 15.6 літрів. Система DYNAMIC POWER дає змогу автоматично налаштовувати потужність двигуна за часткових навантажень і тим самим досягти відчутної економії пального до 10.6%.

JAGUAR 880 обладнано живильником шириною 730 мм з чотирма підпресовуючими вальцями, ножовим барабаном шириною 750 мм та діаметром 630 мм. За необхідності комбайн може також оснащуватися корн-крекерами MCC CLASSIC, MCC MAX зі зносостійким покриттям BusaCLAD чи MCC SHREDLAGE. Вони дають змогу досягти бажаного рівня обробки силосної маси в широкому діапазоні подрібнення відповідно до обраної технології заготівлі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram