CLAAS оснащуватиме телескопічні навантажувачі SCORPION новим двигуном

Телескопічний навантажувач CLAAS SCORPION
Телескопічні навантажувачі CLAAS SCORPION у нижньому та середньому класі продуктивності відтепер виробник оснащуватиме високоефективними здвоєними двигунами. Компактний блок приводу, знайомий з кормозбиральних комбайнів JAGUAR, забезпечує тривалий термін служби, підвищену ефективність та знижений рівень шуму.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Привід VARIPOWER у SCORPION 741, 736, 635, 1033 та 732 тепер замінено на здвоєний двигун VARIPOWER 2, розроблений та вироблений ексклюзивно для CLAAS. Привід, інтегрований у ці моделі вже в стандартній комплектації, складається з двох розміщених у компактному корпусі гідростатичних двигунів, які мають загальний вал і поворотний диск, що вже кілька років успішно використовуються в кормозбиральних комбайнах CLAAS JAGUAR. Обидва двигуни мають максимальний діапазон відхилення 23 градуси, а тягові агрегати управляються загальним розподільним блоком.

Як і раніше, оператор може вибрати три діапазони руху: від 0 до 15 км/год, від 0 до 30 км/год та від 0 до 40 км/год. Максимальна стандартна швидкість 40 км/год, але за потреби є можливість обмежити її до 30 км/год або 20 км/год. У кожному разі максимальна швидкість досягається при знижених економних оборотах двигуна.

VARIPOWER 2 передає на колеса такий же крутний момент, як і раніше використовуваний привід VARIPOWER. Проста, компактна конструкція без редукторного приводу забезпечує високу вантажопідйомність та тривалий термін експлуатації. Нова особливість полягає в тому, що корпусне мастило безперервно відводиться з картера приводу за допомогою потужної трубки Вентурі, що значно знижує втрати мастила під час руху на швидкості. Це забезпечує максимальну ефективність і низьку витрату пального навіть під час швидкого руху дорогами загального користування.

SCORPION 960, 756 та 746 продовжать працювати на приводі VARIPOWER (746) та високопродуктивному приводі VARIPOWER PLUS (756, 960) зі ширококутним гідростатичним насосом та другим нерегульованим двигуном.

Нові камери та інші функції для всіх моделей

Для всіх моделей SCORPION опційно пропонують дві відеокамери CLAAS останнього покоління. Вони можуть бути встановлені ззаду, на телескопічній стрілі або монтажній рамі. Зображення передається на окремий дисплей у кабіні, який автоматично перемикається на камеру заднього огляду під час руху заднім ходом. Це значно підвищує безпеку та робить управління зручнішим для оператора. Вбудований обігрів усередині корпусу камери запобігає запотіванню та замерзанню об’єктива в холодну та сиру погоду.

Для ручного підрахунку циклів завантаження в межах досяжності поруч із джойстиком розташований новий чотирирозрядний лічильник. Серед інших нових функцій – світлодіодний проблисковий маячок, індикатори самовідключення і додаткові типи шин. Зняти захисну панель для доступу до задньої частини транспортного засобу можна без використання інструментів.

Довідково: 

Телескопічні навантажувачі CLAAS SCORPION виготовляють на заводі Liebherr у Тельфсі (Австрія). Завдяки постійним інвестиціям, виробничі процеси на підприємстві адаптовані до вимог клієнтів. На заводі зросли виробничі потужності, особливо щодо контролю якості. Цього досягли завдяки подовженню складальної лінії та встановленню другого світлового тунелю. Відповідно до останніх досягнень у галузі ергономіки, телескопічні навантажувачі CLAAS збирають на одному рівні без використання вилкових навантажувачів. Особливо варто виділити пристрій для повороту рами, який забезпечує повний круговий доступ на висоті кузова, що важливо, наприклад, під час установки осей. На ділянці попереднього складання виготовлених на замовлення кабін кожну функцію перевіряють на сучасному стенді з використанням автоматизованого процесу тестування. У підсумку зі заводу виходить продукт преміумкласу, що задовольняє вимоги навіть найвимогливіших покупців.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram