За словами голови правління «Азоту» Віталія Склярова, в Україні активно розвивається сегмент спеціальних добрив, до яких належить і КАС + S, тому завод оперативно запустив нове виробництво, про це повідомляє InterFax.

У 2017 році обсяг українського ринку КАС + S становив близько 45 тис. тонн і попит на мінеральний комплекс продовжує зростати.

— Мінеральний комплекс КАС+S поєднав в собі всі переваги рідкої карбамідно-аміачної суміші (КАС) і твердих гранул з вмістом сірки. Добриво з таким хімічним складом незамінне для культур, які активно споживають сірку, — кукурудзи, ріпаку, коренеплідних і зернових. Завдяки комплексному впливу азоту та сірки, обидві речовини максимально засвоюються рослинами і забезпечують суттєво більш високі врожаї сільськогосподарської продукції порівняно з використанням інших видів добрив, зазначив В.Скляров.


За його словами, черкаський «Азот» не перше українське підприємство, яке розпочало випуск мінерального комплексу КАС+S.

За технологією в кінцевому продукті КАС+S масова частка загального азоту становить 26-28,5%, масова частка сірки 2%, аміачної селітри 35-37%, сульфату амонію 8,2-8,6; карбаміду 27-30%.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram