CASE IH поділився своїм баченням автономії та автоматизації сільського господарства у майбутньому

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-21
Світовий лідер у виробництві сільськогосподарського обладнання Case IH усвідомлює свою життєво важливу роль у підвищенні продуктивності фермерів. Особливо у період, коли населення світу перевищило 8 мільярдів.

Як зазначили GrowHow у пресслужбі компанії, нагодувати людство з меншою кількістю гектарів, ресурсів і працівників є критично важливим завданням. Завдяки зростаючому портфоліо технологічних рішень Case IH для сільського господарства, компанія забезпечує автономність і автоматизацію для повного сільськогосподарського циклу.

Лідер у технологіях

7 і 8 грудня 2022 року на заході CNH Industrial Tech Days у Феніксі (Арізона, США), компанія Case IH представила визначні інновації, які розвиває у портфоліо технологій.

— Case IH і надалі поєднуватиме найкращу у світі техніку з провідною в галузі передовою технологією, щоб виконувати обіцянку нашого бренду — полегшити життя фермерів, зробити їх продуктивнішими та допомогти їм процвітати у своїй місії — прогодувати населення, яке постійно зростає, — сказав Скотт Харріс, президент бренду Case IH.

На заході Tech Days прозвучали два основних повідомлення щодо рішень автономності та автоматизації:

  • Рішення для безпілотного обробітку ґрунту. Його Case IH створює на основі своїх тракторів і ґрунтообробних платформ Raven Autonomy™. Технологія Raven Autonomy має вдосконалену систему сприйняття та сенсорів. Крім того, це рішення для обробітку ґрунту без водія використовує систему автоматизації AFS Soil Command™ для максимального агротехнічного контролю та керування машиною. Воно надає рекомендації щодо обробки ґрунту для конкретної ділянки, забезпечуючи правильну практику обробки найменшого клаптика ґрунту. Результатом є підвищена продуктивність зі стабільною агрономічною продуктивністю та більшим об’ємом даних.
  • Рішення для підтримки водія при збиранні. Case IH підвищує продуктивність за допомогою рішення для допомоги водієві при збиранні врожаю. Воно синхронізує функції комбайна та трактора. Завдяки Raven Autonomy ця комбінація технологій дозволяє фермеру координувати шлях і швидкість трактора під час операції «розвантаження на ходу», одночасно зберігаючи ідеальну синхронізацію трактора з комбайном під час розвантаження. У результаті фермери отримують ефективніші операції та автоматизовані процеси, що зменшують потребу у кваліфікованій робочій силі, забезпечубть менше втоми та менше розсипаного зерна.

CNH Industrial також представила прототип електричного трактора, який буде представлений моделлю Case IH в комерційних цілях. Це рішення для сільського господарства з нульовими викидами та з автономними функціями є результатом співпраці зі стратегічним партнером Case IH — електрифікованим новатором сільського господарства Monarch Tractor. Про комерціалізацію цих рішень компанія обіцяє оголосити дещо пізніше.

NB: Case IH має потужну, визнану спадщину інновацій у системах точного землеробства (AFS).

Нещодавні розробки, як аплікатор Case IH Trident™ 5550 з технологією Raven Autonomy, AFS Soil Command, вдосконаленою технологією обприскування AIM Command FLEX™, технологією автоматизації комбайнів AFS Harvest Command™ та прес-підбирачів. Case IH має та продовжуватиме розробляти автоматизовані й автономні рішення для всіх сегментів сільського господарстві та стадій виробництва у всьому світі.

Спадок інновацій, майбутнє сталого розвитку

— Світ досяг переломного моменту у кількості населення. У результаті цього фермери та промисловість потребують підвищення продуктивності. Case IH реагує на цю потребу технологічними, технічними та методологічними досягненнями в усьому ланцюжку створення вартості, — зазначив Скотт Харріс. — Ми відповімо, продовжуючи просувати наші зобов’язання щодо сталого розвитку. Ми віримо, що ці розробки є основою здоровішої, стійкішої та продуктивнішої екосистеми сільського господарства.

Перелік інноваційних пріоритетів Case IH включає:​

  • Продовжувати вдосконалювати точні та агрономічні технології, допомагаючи фермерам зменшувати використання поживних речовин та води — для підтримки чистішого світу.
  • Удосконалювати альтернативні ключові рішення для підвищення стійкості сільського господарства — шляхом активних розробок у сфері електрифікації та співробітництва з Monarch Tractor.
  • Швидко впроваджувати інновації для вирішення проблем з персоналом, з якими стикаються фермери по всьому світу, забезпечуючи функціональну автоматизацію та створюючи повну автономію в майбутньому.
  • Розширювати набір цифрових технологій за допомогою всеосяжних розробок, таких як безперебійна передача та консолідація даних у хмарі, мобільні додатки і портали тощо.

Орієнтація на майбутнє

Case IH відкриває нові шляхи для вирішення реальних проблем фермерів — підвищує продуктивність і прибутковість. Бачення полягає у тому, щоб зробити сільське господарство більш продуктивним, забезпечивши розумне сільськогосподарське обладнання та рішення, які можуть виконувати будь-які операції на фермі.

— Ми знаємо, з якими проблемами стикаються наші клієнти, і розробляємо рішення на основі їхніх потреб: Case IH будує майбутнє сільськогосподарських технологій, — сказав пан Харріс. — Ми повинні кинути виклик собі, кинути виклик один одному і разом прийняти виклик від сільського господарства, що змінюється надзвичайно революційними темпами. Ми не помилимося, якщо скажемо, що наше покликання до інновацій та покращення виробництва ще ніколи не було настільки гучним за всю нашу 180-річну історію, як зараз. І ми ніколи не були більш готові відповісти на цей виклик.

Додамо, що Case IH — це торгова марка компанії CNH Industrial N.V. Бренд вже понад 180 років випускає продукцію для сільського господарства. Величезний асортимент тракторів, комбайнів та причіпного обладнання, всесвітня дилерська мережа висококласних фахівців — компанія робить усе для надання високоякісних послуг та постачання продуктивних рішень з метою досягнення ефективності, гідної ХХІ століття.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram