Carrier XT – універсальний культиватор на ваших полях

Лінійка дискових культиваторів Carrier XT від компанії Vaderstad раз і назавжди поставить крапку у спірному питанні вибору діаметра диска для здійснення ультрамілкого, післяжнивного, основного та передвисівного обробітків ґрунту.

Всі моделі лінійки Carrier XT, а це як причіпні, так і навісні машини із робочою шириною захвату 4,25, 5,25 та 6,25 м, мають можливість індивідуального гідравлічного налаштування положення робочих органів щодо умов експлуатації, що робить машину універсальним солдатом на ваших полях.

Без зміни робочих органів Carrier XT забезпечує якісний обробіток ґрунту на глибину від 2 до 12 см. Діаметр дисків, які можна встановити на агрегат, становить 450 та 470 мм.

До того ж, індивідуальне налаштування положення кожного диска, залежно від умов роботи, – це не лише покращення якості обробітку ґрунту, а й суттєве зниження витрат пального.

Офіційну презентацію нового Carrier XT 425-625 компанія провела у червні цього року у рамках польової виставки DLG Field Days у Німеччині. Культиватор доступний для замовлення з жовтня 2022 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram