Дві міжнародні компанії об’єднали свої зусилля та створили спільне підприємство, яке просуватиме на глобальному ринку розумні технології для сільського господарства – Bosch BASF Smart Farming (BBSF). Частка обох компаній у підприємстві – по 50%.

Про це повідомляє пресофіс BASF Agricultural Solutions Україна.

Спільне підприємство Bosch та BASF Digital Farming отримало схвалення всіх органів контролю за злиттям компаній. Підприємство зареєстрували під назвою Bosch BASF Smart Farming (BBSF) GmbH.

Штаб-квартира BBSF розташована в Кельні (Німеччина). Очолюватимуть підприємство спільно представники BASF та Bosch: Сільвія Сіфре Віброу та Флоріан Гвосдж.

Розумне обприскування автоматично виявляє та бореться з бур’янами в режимі реального часу. Цифрове рішення здатне виявляти зелені бур’яни на коричневому фоні (“green-on-brown”)

Нова компанія продовжить продаж і поширення рішень для розумного розпилення — Smart Spraying. Першими ринками, які отримають новинку, стануть Північна та Південна Америка і Європа.

Ще одне інтелектуальне рішення (Intelligent Planting Solution) для розумного вирощування вже доступне в Бразилії. В його основі — напрацьовані вдосконалення цифрової платформи з оптимізації врожаю xarvio™ від BASF, яка здатна давати рекомендації щодо висіву та внесення добрив на основі попередньо отриманої інформації з полів.

Розумні рішення сприяють підвищенню ефективності

Інтелектуальне диференційоване обприскування автоматично виявляє та бореться з бур’янами в режимі реального часу. Це вдається завдяки поєднанню високотехнологічних датчиків камер, програмного забезпечення, розробленого Bosch, та агротехнічного інтелекту xarvio™. За мілісекунди камера виявляє бур’яни, програма їх аналізує та видає рішення внести гербіцид лише в тому місці, де це справді необхідно.

NB: Випробування довели: завдяки рішенню для розумного розпилення Smart Spraying кількість внесених препаратів можна зменшити на 70%.

І це — не межа: економія гербіцидів може бути більшою залежно від польових умов і забур’яненості на окремих ділянках поля.

Підтримка стійкості та біорізноманіття

– Ми створили нову компанію, нову команду і продовжуємо успішно тестувати нашу продукцію в різних кліматичних умовах з різними виробниками, — коментує Флоріан Гвосдж, один з двох директорів Bosch BASF Smart Farming. — Наше інтелектуальне рішення для внесення препаратів продовжує збирати стабільні позитивні результати тестувань. Це чітко демонструє, що поєднання обладнання, програмного забезпечення та вдосконаленої агрономічної логіки, стали успішними засобами для розвитку та зростання аграріїв.

Smart Spraying може ефективно працювати навіть вночі. Адже в цю пору доби вітрові та погодні умови часто бувають кращими для внесення препаратів.

— Завдяки інтелектуальному обприскуванню ми пропонуємо ринку нове цифрове рішення та новий підхід до боротьби з бур’янами. Це — модель оптимізації, яка збільшує прибутковість господарств завдяки точнішому та ефективнішому використанню гербіцидів, — додала Сільвія Сіфре Віброу, одна з двох директорів Bosch BASF Smart Farming. — Унікальна здатність інтелектуального обприскування бачити, ухвалювати рішення та розпорошувати препарати на основі агрономічного інтелекту не лише фінансово вигідна для аграріїв, але й корисна для довкілля, стійкості та біорізноманіття.

Bosch BASF Smart Farming запустить рішення Smart Spraying в обмеженій кількості до кінця 2021 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram