Кількість компаній-виробників ЗЗР, які впроваджують у своєму виробництві технологію CTS easyconnect, продовжує зростати. У червні цього року свої зусилля у веденні стійкого агробізнесу об’єднали Belchim Crop Protection, FMC Corporation та Rovensa Group. Компанії приєдналися до інших виробників – ADAMA, BASF, Certis Europe, Corteva Agriscience, Nufarm та Syngenta, щоб вивести систему easyconnect на європейський ринок. Підтримка ініціативи використання easyconnect — це відповідь на зобов’язання асоціації CropLife Europe щодо стійкості ведення бізнесу, які компанії дали згоду виконувати.

Про це повідомляє пресофіс BASF Agricultural Solutions Україна.

Відтепер 9 компаній-лідерів агроринку спільно пропонуватимуть фермерам, які користуються їхніми препаратами, ще ширший вибір продуктів, сумісних з easyconnect.

Систему easyconnect розробила компанія BASF у співпраці з іншими виробниками обладнання. Вона призначена для рідких засобів захисту рослин. Складається з 2 компонентів: спеціальної кришки, попередньо встановленої на контейнерах, і муфти. Разом вони утворюють  Closed Transfer System (CTS), тобто закриту систему для легшого створення робочого розчину.

NB: Завдяки кришці та муфті препарати не розливаються, а всі до останньої краплі потрапляють у бак. До того ж, система оснащена ополіскувачем, який одразу миє каністру зсередини. Відтак, рідина з тари витікає швидше, ніж у традиційних індукційних змішувачах, а сама каністра одразу стає придатною для утилізації.

Перші тестування здійснили європейські аграрії 2015 року. Щороку на основі зворотного зв’язку систему вдосконалюють.

— Easyconnect CTS цілком відповідає нашому зобов’язанню допомогти аграріям безпечно використовувати ЗЗР, а також, підтримуючи цілі Європейської Зеленої Угоди (якою учасники задекларували досягти вуглецевої нейтральності до 2050-го), звести до мінімуму вплив на здоров’я та довкілля. Ми приєднуємося до групи лідерів агросектору, аби спільно сприяти та допомагати сільському господарству досягти нових стандартів у охороні праці та безпеки, — пояснив Ерік ван Інніс, СЕО Rovensa Group.

Перший вихід на ринок очікують у Данії та Нідерландах 2022 року. Далі йдуть Франція, Німеччина та Велика Британія — 2023-го. Опісля технологія пошириться також і в інших країнах.

Еasyconnect — це відкрита технологія, доступна всім охочим сторонам у агросекторі. Усі, хто бажає приєднатися до запуску easyconnect на своєму виробництві, можуть сконтактувати з будь-якою з компаній-учасниць.

Більше додаткової інформації — на сайті www.easyconnect.tech.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram