Сільське господарство зазнає постійних змін, і на різних ринках використовуються різні технології та процедури обробітку ґрунту та сівби. На сьогодні BEDNAR має портфель продукції, що включає понад 40 модельних рядів агрегатів для будь-яких способів обробітку ґрунту. Попри те, BEDNAR спільно з компанією MORENI запускає виробництво нових ротаційних борін BEDNAR KATOR.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

До слова, комбінації сівалки з ротаційною бороною популярні, особливо серед середніх господарств, на багатьох ринках, таких як Італія, Франція, Великобританія або Польща.

Ротаційні борони BEDNAR KATOR будуть доступні як в суцільному виконанні з шириною захвату 3 м (фото вгорі), так і в компактній варіації з шириною захвату 6 м та можливістю складання (фото внизу).

Спираючись на наш попередній досвід, ми витратили багато часу на пошук відповідного партнера, який спеціалізується на виробництві високоякісних ротаційних борін. MORENI це сімейний бізнес, як і наш, яким керує Мішель Морені. Компанія прислухається до вимог своїх клієнтів і має більш ніж столітній досвід виробництва сільськогосподарської техніки. Ця стратегічна співпраця дозволить нашій торговельній мережі краще реагувати на потреби як поточних, так і потенційних клієнтів. Нові роторні борони BEDNAR KATOR будуть поступово представлені у рамках передсезонної кампанії 2022 року, з можливістю поставки обмеженої кількості агрегатів з шириною захвату 3 та 6 метрів на окремі ринки вже у цьому сезоні, говорить Ян Беднар, Комерційний директор BEDNAR FMT.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram