Такої думки дотримуються в компанії Bayer щодо рішення суду у справі по гліфосату в Каліфорнії від 10 серпня 2018 року. Так, згідно з офіційною позицією Bayer, рішення суду присяжних суперечить наявним науковим даним, десятиліттям практичного досвіду і оцінкам регулюючих органів у всьому світі.

Всі ці висновки, досвід і оцінки підтвердили, що гліфосат безпечний і не викликає неходжкінських лімфом, зазначають у компанії Bayer, де також підтвердили, що подаватимуть апеляцію.Bayer є єдиним власником компанії Monsanto з 7 червня 2018 року. Проте, Міністерство юстиції США наполягло на тому, щоб Bayer і Monsanto були розділені до завершення продажу бізнесу BASF, що відбулося минулого тижня. Відтак Bayer не могла брати активної участі у судовій справі. На сьогодні ситуація змінилася і Bayer також має можливість активно займатися судовими процесами, захищаючи гліфосат.

Bayer очікує, що придбання Monsanto внесе позитивний внесок в скоригований прибуток на акцію, починаючи з 2019 року і зберігатиме позитивну динаміку надалі. Крім того, Bayer хоче зміцнити свої позиції в стійкому сільському господарстві.

За матеріалами TopAgrar.com

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram