Компанія BASF з 1 травня 2020 року запустила оновлену політику з продажів насіння озимого ріпаку. Зокрема, головною особливістю нового підходу стала комплексна пропозиція: відтепер кожен агровиробник може обирати між препаратами Карамба® та Карамба® Турбо у комплексі з гібридами насіння.

NB: Торік BASF впровадив новий для українського ринку підхід з продажу насіння  комплексну пропозицію, до якої входили гібриди насіння озимого ріпаку та препарат Карамба®. Цього року в аграріїв розширився спектр вибору як самого насіння, так і препаратів, що входять до складу паків.

— Ми дбаємо про наших клієнтів, тому регулярно оновлюємо та удосконалюємо наші пропозиції для ринку. Відтепер аграрії можуть обирати між 8 традиційними пакетними пропозиціями та 2 — для технології Clearfield®. До складу кожного паку увійдуть 2 посівні одиниці з насінням та на вибір 5 літрів Карамба® чи Карамба® Турбо, — коментує Маттіас Хорш, директор з маркетингу в Україні, Молдові та країнах Кавказу BASF.

Відтепер аграріям доступні такі пакетні пропозиції:

  • «Універсальний» з гібридом насіння ріпаку ІНВ1024;
  • «Потужний» з гібридом ІНВ1165;
  • «Стійкий» з гібридом Фенцер;
  • «Оптимальний» з гібридом Панчер;
  • «Досконалий» з гібридом Сейфер;
  • «Стабільний» з гібридом ІНВ1030;
  • «Пізній» з гібридом ІНВ1066;
  • «Пластичний» з гібридом ІНВ1120.

Також у портфоліо два гібриди для виробничої системи Clearfield® «КЛ пізній» з гібридом ІНВ1166 КЛ та «КЛ ранній» з гібридом Елмер КЛ. Перший, крім зимостійкості та високої врожайності, має підвищену стійкість до фомозу завдяки наявності гена Rlm7. Другий, «КЛ ранній», демонструє впродовж багатьох років стабільні показники врожайності в усіх регіонах вирощування.

NB: Фунгіцид Карамба® буде доступний тільки в складі пакетної пропозиції, а морфорегулятор-фунгіцид Карамба® Турбо можливо також придбати окремо.

Карамба® та Карамба® Турбо створені саме для ріпаку. Їхня діюча речовина, метконазол, окрім помірної регуляції росту рослин, ще і ефективно контролює основні небезпечні хвороби: фомоз, альтернаріоз та підвищує зимостійкість. А мепікватхлорид, що входить до складу Карамба® Турбо, потужно регулює ріст рослини, запобігаючи передчасному й надмірному росту посівів ріпаку у висоту та впливає на значне коренеутворення.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram