Австралія зобов’язалась скоротити викиди метану на 30% до 2030 року

Уряд Австралії підписав глобальну обіцянку щодо скорочення рівня метану на 30% до 2030 року в порівнянні з рівнями 2020 року. Про це повідомив Argusmedia.

Заяву про приєднання Австралії до більш ніж 120 країн у цій кампанії тамтешній уряд зробив ще у червні. Зараз офіційно підтвердили свої наміри. Це означає, що значний сільськогосподарський і газовий сектори країни мають активізувати зусилля для скорочення потужних викидів парникових газів.

Як зазначив міністр енергетики та зміни клімату Австралії Кріс Боуен, зобов’язання не вимагає від Австралії скоротити сільськогосподарське виробництво чи поголів’я худоби. Уряд пообіцяв не приймати закони та не запроваджувати податки або збори для зменшення викидів худоби.

— Уряд інвестує у скорочення викидів парникових газів до 3 мільярдів австралійських доларів (1,91 мільярда доларів США) з Фонду національної реконструкції. Ці кошти підуть на підтримку інвестицій у технології з низьким рівнем викидів і виробництво компонентів, а також скорочення викидів метану в сільському господарстві, — сказав Кріс Боуен.

Ще 5 мільйонів австралійських доларів виділять на розробки технологій для доставки кормових добавок з низьким рівнем викидів. Президентка Національної федерації фермерів Фіона Саймон зазначила, що приєднання до ініціативи посилить кроки до сталого розвитку сільського господарства Австралії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram