Асортимент плугів LEMKEN доповнив новий легкий плуг Juwel

Асортимент плугів LEMKEN доповнив легкий плуг Juwel — модель Juwel 6 — молодший брат навісних повнооборотних плугів Juwel 7, 8 та 10. З наступного року вона замінить серії EurOpal та VariOpal 5 та 6. Про це повідомили у прессофісі LEMKEN.

Новий плуг Juwel 6 з діаметром рами 110 мм, висотою рами 80 см та з 3-5 боронами буде доступним у дилерів з березня 2023 року. У виконанні M чотири різні робочі ширини корпусу можуть регулюватися механічно. Juwel 6 M V пропонує безступінчасте гідравлічне регулювання ширини захвату, на вибір можна також додати гідравлічний поворот рами.

NB: У поєднанні з комплектом електроніки iQblue Connect його можна перетворити на інтелектуальний плуг з управлінням ISOBUS і підключатися до системи управління сільгосппідприємством.

До базової комплектації входять перевірені часом корпуси Dural. На кам’янистих ґрунтах рекомендується використовувати механічний безперервний захист від перевантажень.

Як і на всіх повнооборотних навісних плугах LEMKEN, на борту нового плуга є система регулювання Optiquick для роботи без бокового відведення. Всі навісні плуги LEMKEN також оснащені новим колесом балансування, яке можна регулювати по глибині без інструментів за допомогою перфорованої куліси.

Гідравлічна амортизація додатково підвищує комфорт роботи та захищає матеріал. За допомогою простого комплекту для переобладнання її можна дообладнати в колесо Unirad для перевезення дорогами. Новий Juwel 6 підходить для тракторів потужністю від 70 до 130 к. с.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram