З 26 квітня в Україні розпочнеться освітня програма для українського сільськогосподарського сектору Тиждень аргентинських агротехнологій в Україні. В рамках заходів програми закордонні спеціалісти прочитають низку відкритих лекцій для студентів програми «Агрокебети», приєднатись до яких можуть всі охочі.

— 26 квітня — знаковий день не тільки для програми «Агрокебети», а й для відносин між Україною та Аргентиною, — вважає Алекс Ліссітса, генеральний директор ІМК, президент Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», голова Наглядової ради програми «Агрокебети». — Лектори розкажуть про найновітніші технології сільського господарства Аргентини, яка є потужним гравцем на світовому продовольчому ринку. Як, власне, і Україна. Тісна співпраця двох великих гравців світового продовольчого ринку — це початок нового етапу взаємодії між двома державами.

На його думку, тиждень аргентинських технологій є початком тривалої співпраці між агрогігантами, якими є Україна та Аргентина.

Той факт, що ми почали саме з освітнього аспекту вивчення технологій в аграрній галузі, на мій погляд, є дуже позитивним сигналом. Адже саме інвестиції в освітні ініціативи, в навчання молодих спеціалістів є найкращим вкладом в майбутнє та дуже перспективним кроком, каже він. Ми на цьому не плануємо зупинятись, адже досвід Аргентини неможливо вкласти в лекційну програму. В майбутньому планується проведення великої кількості спільних заходів для агробізнесу, серед яких відкриття Центру аграрних технологій Аргентини в Україні.

26 квітня, о 15:00, відбудеться відкриття освітнього курсу.

У заході участь візьмуть Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко; президент УКАБ Алекс Ліссітса; субсекретар з питань розвитку торгівлі та інвестицій Міністерства Закордонних Справ Аргентини Пабло Е. Сіворі; Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентини в Україні Елена Летісії Мікусінскі; Президент Національного Інституту Аграрних Технологій Аргентини Сусана Мірасу та генеральний директор агенції “UCABevent” та керівник освітнього проєкту “Агрокебети” Анатолій Циркун.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram