Американський фермер встановив рекорд по скошуванні люцерни косаркою CLAAS

Фото: Tractorist.ua

Новий світовий рекорд за обсягом скошеної люцерни дискової косаркою Disco 1100 встановила компанія CLAAS. За 8 годин роботи косаркою з вальцьовою плющилкою фермер з Колорадо опрацював в цілому 141,1 га люцерни при середній врожайності 52,4 ц/га. Як наслідок, попереднє світове досягнення перевищили на понад 40 га.

Рекорд побили в США ще 1 липня. Фермер Тейт Месберген працював на полі з косаркою рівно вісім годин без перерв. Команда помічників і незалежні спостерігачі підтвердили, що фермер обробив в цілому 141,1 га на чотирьох різних полях.При максимальній швидкості роботи в полі 30 км/год і понад 50 км/год при переміщенні з одного поля на інше, середня продуктивність косарки становить 17,5 га/год. Таким чином під час встановлення рекорду Тейт скосив 5,24 тонни сухої маси з кожного гектара.

— Не всі поля були розташовані близько один до одного, тому справжнім завданням було швидко згорнути косарку для транспортування і поспішати до наступної ділянки, — розповів пізніше  Месберген.

Однак, аби побити рекорд фермеру довелось подолати певні труднощі, адже попереднього дня в регіоні пройшов сильний дощ, який розмочив ґрунт, особливо на першому полі. Це навіть затримало на кілька годин початок робіт. Також фермеру довелося зробити дві незаплановані зупинки.

За матеріалами The Western Producer

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram