AMAZONE здобула срібну медаль AGRITECHNICA 2022 за інноваційну систему DirectInject для обприскувачів

Активація DirectInject на терміналі AmaTron 4
DLG (Міжнародна асоціація сільського господарства та продовольства) оприлюднила імена переможців конкурсу інновацій виставки AGRITECHNICA 2022 – «Innovation Award AGRITECHNICA». Срібну медаль отримала інноваційна розробка AMAZONE система прямого внесення DirectInject.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Гнучкість: швидке підмішування засобів захисту рослин відповідно до потреб

У сфері захисту рослин вимоги до фермерів та техніки постійно зростають. Саме тому можливість гнучкого вибору засобів захисту рослин набуває дедалі важливішого значення. У рослинництві часто виникає потреба працювати зі специфічними продуктами та діючими речовинами лише на невеликих ділянках або окремих полях. Також фермер, вибираючи засоби захисту рослин, повинен брати до уваги приписи щодо охорони водойм тощо. Всі ці вимоги щодо гнучкості часто не співпадають зі структурним розвитком рослинництва у напрямі високопродуктивних та економних обприскувачів більшого розміру.

Структура системи DirectInject

Для вирішення цього конфлікту AMAZONE пропонує систему DirectInject для прямого внесення засобів захисту рослин. Завдяки системі їх можна додавати під час обробки рослин відповідно до потреб. Особливістю DirectInject порівняно з традиційними системами є швидкодія процесу внесення. Система повністю включена у циркуляцію розчину та управління обприскувачем.

З DirectInject можна індивідуально реагувати на потреби рослин на полі, а також заощаджувати засоби захисту рослин та економити на додаткових проходах обприскувача — це заощаджує час, витрати та береже навколишнє середовище.

Система DirectInject – це додатковий бак об’ємом 50 л з дозувальною технікою, яка  інтегрована у бокс для зберігання на правому боці обприскувача UX 01 Super. Це забезпечує зручний доступ до бака зі землі та безпечне заповнення. Завдяки інтеграції компонентів у бокс для зберігання усі складальні вузли оптимально захищені.

DirectInject оснащена баком 50 л та насосом у боксі для зберігання обприскувача UX 01 Super

Великою перевагою техніки є те, що система DirectInject може працювати з нерозбавленими засобами захисту рослин. Механічний змішувач забезпечує гомогенний стан навіть схильних до розшаровування засобів захисту рослин.

Застосування на полі

Якщо механізатор, встановив, що, скажімо, на одній з ділянок є бур’яни, з якими потрібно боротися, він може з кабіни активувати дозування системи DirectInject одним натисканням кнопки. Тоді до робочої рідини з бака для розчину подаватиметься додатковий засіб з бака DirectInject. На відміну від традиційних систем, тут оптимізована швидкодія реалізується за допомогою двопровідної системи. По другій напірній магістралі всередині штанги проходить попередньо змішана робоча рідина із бака для розчину та засіб для захисту рослин із бака DireсtInject. Потім, після активації системи прямого внесення, суміш розподіляється множинними точками живлення всередині штанги через тримачі форсунок і форсунки. Ця коротка траєкторія робочої рідини безпосередньо всередині штанги прискорює швидкодію на полі. Завдяки системі примусової циркуляції DUS pro розчин циркулює напірною магістраллю зі встановленим тиском обприскування, навіть зі закритими форсунками. Після активації системи прямого внесення циркуляція зупиняється, тому рідина з бака для розчину не змішується зі засобом з бака DireсtInject.

На штанзі є дві окремі підвідні магістралі з дистанційним керуванням: жовта і зелена

Залишки розчину та очищення

Система DirectInject може працювати з нерозбавленим засобом захисту рослин, тому залишки речовини після обробки можна повернути у заводську тару. Необов’язково перед обробкою знати скільки фактично знадобиться засобу. До того ж, зникає проблема використання залишків розчину.

Після обробки можна автоматизовано та дистанційно провести очищення всієї системи з кабіни трактора, адже всі компоненти підключені до Comfort-пакету обприскувача. Це забезпечує безпеку користувача та заощаджує час.

NB: Фермери, які працюють із системою DirectInject, зазначили, що обробляючи рослини засобами захисту, вони можуть значно гнучкіше реагувати на потреби окремих ділянок: там, де диференційована, миттєва обробка була неможлива, відреагувати на ситуацію можна за один прохід на полі. Результатом стали оптимальні посіви, а також заощаджені засоби для захисту рослин і час.

Систему прямого внесення DirectInject можна використовувати з одновісними обприскувачами UX 01 із серійною ISOBUS-комунікацією та пофорсунковим включенням AmaSwitch або AmaSelect із системою примусової циркуляції DUS pro.

Переваги:

  • Гнучке, швидке використання засобів захисту рослин відповідно до потреб.
  • Економія: робочого часу та витрат на оплату праці; витрат на утримання машин та засобів захисту рослин.
  • Оптимальний захист посівів.
  • Екологічна безпека.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram