AMAZONE презентує нову технологію точного розподілу добрив до краю поля

Щиток BorderTS встановлений у центрі, у задній частині розподільника й активується гідравлічно
AMAZONE презентує нову технологію граничного розподілу BorderTS для розподільників добрив ZA-TS та ZG-TS. BorderTS дає змогу вносити добрива лише там, де вони максимально корисні.

Максимальна норма внесення добрив аж до меж поля

AMAZONE розробила щиток BorderTS для розумних розподільників ZA-TS і причіпних розподільників ZG-TS, щоб за великої ширини захвату вони могли вносити добрива на межі поля з більшою точністю.

На відміну від традиційних щитків для межового розподілу, BorderTS прив’язаний до програмного забезпечення розподільника добрив. Він працює у комбінації з інтегрованою в диски системою межового розподілу AutoTS та має особливу ламельну структуру.

В активованому стані щиток BorderTS на ZA-TS зверху повертається у бік віяла розподільника. Завдяки особливій ламельній структурі та напрямному щитку з безступінчатим регулюванням, гранули дбайливо прямують до ґрунту.

AMAZONE та межовий розподіл – удосконалена точність

Високоточний межовий розподіл завжди цікавив AMAZONE. Завдяки йому з’явилося розуміння потенціалу врожайності у граничних зонах поля і можливості економії добрив та збереження навколишнього середовища.

Такі системи межового розподілу як Limiter дають змогу фермерам з кабіни трактора зручно перемикатися між режимами розподілу по краю, межі та вздовж канав, а також стандартного розподілу.

За більшої ширини захвату виявляються переваги AutoTS. Ця інтегрована в диски система межового розподілу передбачає активацію короткої розподільної лопатки. Завдяки цьому добрива отримують незначне прискорення і відбувається їхнє точне внесення на потрібній відстані.

На відміну від традиційних систем межового розподілу, з AutoTS можна значно ефективніше вносити добрива аж до краю поля, забезпечивши збільшення врожайності на цій ділянці до 17%.

NB: Ці обидві системи граничного розподілу функціонують за принципом внесення добрив від першої технологічної колії до краю поля.

Для досягнення ще вищої врожайності на краю поля у комбінації з AutoTS тепер можна додатково використовувати новий щиток BorderTS. З його допомогою добрива вносяться від межі поля у бік посівів. Розгорнутий у бік межі поля дозувальний отвір залишається закритим.

AMAZONE розробила новий щиток BorderTS спеціально для розподільних пристроїв TS так, що в комбінації з AutoTS можна досягти ідеальних результатів поперечного розподілу до краю поля, запобігаючи викиду добрив за межі поля. У такий спосіб, на крайніх п’яти метрах граничної зони можна забезпечити збільшення врожайності до 27%, як порівняти з традиційними системами граничного розподілу.

Внесення добрив по межах із новим щитком BorderTS у комбінації з AutoTS

Окрім використання на полях із просапними культурами або спеціальними системами технологічної колії, новий щиток BorderTS можна особливо ефективно застосовувати для внесення першої дози добрив. Особливо важливо, що норма внесення добрив з точністю реалізується до меж поля без викиду добрива за межі.

Візуалізація комбінованого використання BorderTS і AutoTS:

  1. Внесення добрив за допомогою щитка BorderTS від межі поля у внутрішню частину поля з автоматичним зменшенням заданої кількості на 50%. Розгорнутий у бік межі поля дозувальний отвір повністю закритий.
  2. З AutoTS добрива на межі поля вносяться з першої технологічної колії також на 50% для досягнення в результаті заданої кількості в граничній зоні. Стандартний розподіл з боку поля зі 100% заданої кількості.
  3. В інших технологічних коліях стандартний розподіл зі 100% заданої кількості з обох боків.

Всі значення можна задати в налаштуваннях розподільника так, що залежно від ситуації параметри налаштування запускаються автоматично.

Ламельна структура та інтеграція у програмне забезпечення

За великої ширини захвату добрива мають прискорюватися значно сильніше для формування оптимальної зони перекриттів із віялом розподілу першої технологічної колії. У зв’язку з високою енергією гранул поперечний розподіл при традиційних системах за трактором часто незадовільний. BorderTS має особливу ламельну структуру та напрямний щиток, який можна встановити під нахилом. Завдяки ламелям зменшується енергія гранул, після чого вони за допомогою напрямного щитка дбайливо та точно прямують до ґрунту.

Для оптимального внесення до меж поля можна провести безступінчасте регулювання напрямного щитка. Крім того, датчик фіксує робоче положення. Якщо щиток активований, то норма внесення добрив і точка подачі автоматично адаптуються для забезпечення найкращого поперечного розподілу в комбінації з інтегрованою в диски системою граничного розподілу AutoTS. Звісно, за особливих ситуацій норму внесення можна вручну змінити у будь-який час.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram