ALFA Smart Agro виводить на ринок нову лінійку мікродобрив

ALFA Smart Agro виводить на український ринок нову торгову марку VECTA — мікродобрива преміум-класу, які відповідають сучасним вимогам у живленні рослин. Про це повідомила менеджерка зі зв’язків з громадськістю компанії Наталія Терентьєва.

Лінійка VECTA — це 6 продуктів, призначених для різних сільськогосподарських культур. Першим розпочали виробництво комплексного органо-мінерального добрива VECTA Action.

— Нові продукти є результатом багаторічної роботи команди науковців, оскільки ми підняли планку вимог до ефективності дуже високо. Ми планували випустити всі 6 продуктів лінійки в березні-квітні, але були змушені відтермінувати початок виробництва. Запуск у 2022 році VECTA Action став можливим завдяки злагодженій роботі R&D департаменту та виробництва, адже відпрацьовувати технологію нового продукту зараз дуже складно. Я рада, що, як і було заплановано, у 2022 році українські аграрії вже почнуть застосовувати нові розробки в полях, — зазначила комерційна директорка ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз.

Усі продукти торгової марки VECTA мають векторну дію, спрямовану на вирішення конкретних завдань. Такий підхід дає змогу досягти більшої ефективності у живленні культур. VECTA Action містить 28 активних компонентів (серед них основні елементи живлення, полісахариди, комплекс 17 амінокислот та гормональні сполуки). Головне завдання препарату — стимулювати схожість насіння, посилювати енергію проростання та сприяти розвитку потужної кореневої системи. VECTA Action є оптимальним біостимулятором для озимих зернових та озимого ріпаку.

NB: Польові дослідження підтвердили, що застосування VECTA Action при протруюванні насіння озимої пшениці дає приріст врожаю від 10% до 20%, порівняно з препаратами-конкурентами.

У ALFA Smart Agro зазначили, що зважаючи на подорожчання мінеральних добрив, застосування мікродобрив VECTA може грати значну роль у підвищенні рентабельності вирощування сільськогосподарських культур.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram