ALFA Smart Agro виводить на ринок 4 нові препарати

На ринок ЗЗР України виходять чотири інноваційні продукти ALFA Smart Agro: гербіцид Альвіус, гербіцид Оскар Пауер, інсектицид Логус та фунгіцид-ретардант Грейвіс. Препарати вже отримали реєстрацію і українські аграрії зможуть їх застосувати в новому сезоні.

Про це повідомляє пресофіс компанії.

– Кожен новий продукт ALFA Smart Agro має переваги, які роблять його унікальним – більш зручним у застосуванні, ефективнішим, краще пристосованим до складних погодних умов, – говорить Сергій Кнечунас, директор R&D департаменту ALFA Smart Agro. – Є два аспекти, які допомагають цього досягнути. По-перше, ретельне дослідження властивостей діючих речовин; по-друге, робота з препаративними формами, від яких суттєво залежить дієвість активних компонентів.

Оскар Пауер (пропізохлор, 610 г/л + тербутилазин, 290 г/л) – інноваційний ґрунтовий гербіцид для захисту соняшнику, кукурудзи та сої. Препаративна форма Оскару Пауер – масляна дисперсія. Це принципово новий та сучасний вид препаративних форм, який не містить води та органічних розчинників. У формуляції Оскару Пауер немає нафтопродуктів, що знижує хімічне навантаження на ґрунт. Водночас завдяки олійній основі міцність та тривалість дії ґрунтового екрану зростає.

Альвіус (нікосульфурон, 100 г/л) – дієвий гербіцид для захисту кукурудзи, який також має препаративну форму масляної дисперсії. В основі Альвіусу – поєднання ріпакової олії з неіонним емульгатором рослинного походження, що дає змогу краще розкрити потенціал діючої речовини. Альвіус активніше проникає в тканини бур’янів та діє швидше. Нова розробка науковців ALFA Smart Agro вирізняється м’якою дією щодо культурних рослин.

Логус (емамектин бензоат, 100 г/л + альфа-циперметрин, 100 г/л) – інсектицид для захисту соняшнику та ріпаку, який може стати лідером ефективності у своєму сегменті. Логус контролює практично всі види шкідників, особливо із ряду лускокрилих. Препарат ефективний на всіх стадіях розвитку шкідників: яйце, гусінь (личинка), імаго. Зі зростанням температури повітря дія Логусу посилюється. Розробка науковців ALFA Smart Agro не має аналогів в Україні.

Грейвіс (мепікват-хлорид, 250 г/л + тебуконазол, 110 г/л) – фунгіцид-ретардант для ріпаку, який є високоефективним за низьких температур. Грейвіс запобігає надмірному росту ріпаку й одночасно сприяє розвитку кореневої системи, захищаючи посіви від вимерзання. За результатами дослідів, як порівняти зі стандартними препаратами на основі тебуконазолу, застосування Грейвісу сприяє зменшенню висоти рослин ріпаку на 5-17%, а довжина кореня збільшується на третину.

Окрім того, ALFA Smart Agro офіційно розширила сферу застосування для чотирьох препаратів. Зокрема, гербіцид Хаммер Дуо отримав реєстрацію для використання у посівах кукурудзи, рістрегулятор Альфа-Етафон – пшениці, а фунгіцид Болівар Форте та інсектицид Нокаут Екстра додатково зареєстровані як препарати для захисту ріпаку.

Загалом у каталозі ALFA Smart Agro на 2022 рік представлені 83 продукти. У новому сезоні компанія також виводить на ринок нову лінійку мікродобрив VECTA, про що повідомлять незабаром.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram