ALFA Smart Agro вперше виводить на ринок препарати, створені спеціалізовано для садів

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-02
У 2023 році компанія ALFA Smart Agro виводить на ринок України п’ять нових розробок, три з яких — новітні фунгіциди. Дві новинки — створені виключно для захисту садів. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Слід зазначити, що вихід на ринок одразу п’ятьох нових препаратів — це великий показник навіть для мирних часів. За словами коменрційної директорки ALFA Smart Agro Тетяни Мосендз, компанія вирішила не збавляти обертів попри воєнний час і розширювати портфель продукції відповідно до стратегії розвитку.

—  Як найбільший в Україні виробник ЗЗР ми відіграємо важливу роль у забезпеченні аграріїв необхідними препаратами. Тому працюємо ефективно і не знижуємо обертів, — зазначила Тетяна Мосендз.

У новому сезоні українські агровиробники зможуть застосувати:

  • Теламус — перший в Україні фунгіцид для зернових на основі боскаліду, що відноситься до класу SDHI. До складу препарату входять три активних компоненти: боскалід, пропіконазол і піраклостробін. Він забезпечує посилений контроль плямистостей листя, альтернаріозу, борошнистої роси та дає пролонгований захист.
  • Релевант — фунгіцид із бактерицидною дією, до складу якого входить продукт ферментації актиноміцетів, поєднаний з тіофанат-метилом та цимоксанілом. Це ексклюзивна комбінація, розроблена науковцями ALFA Smart Agro. Релевант ефективний за різних погодних умов, у тому числі за дощової погоди, яка сприяє розповсюдженню бактеріозів. Препарат зареєстрований для захисту посівів соняшнику і сої.
  • Анелас — перший фунгіцид компанії ALFA Smart Agro, створений спеціально для захисту яблуневих садів. Препаративна форма цієї розробки — концентрат емульсії на основі жирних кислот природного походження. У продукті поєднані міклобутаніл, 250 г/л та піраклостробін, 250 г/л. При цьому 90% крапель діючих речовин у робочому розчині мають розмір близько 4 мкм, що значно менше, аніж в багатьох подібних продуктах.
  • Лонгас — інсекто-акарицид для захисту яблуневих садів, який контролює кліщів на всіх стадіях розвитку.
  • Альфа-Дикват Форте — нове покоління популярного в Україні десиканту Альфа-Дикват із концентрацією диквату диброміду 300 г/л.

— Сучасна агрономія потребує посиленої ефективності у захисті рослин. R&D департамент ALFA Smart Agro фокусується на пошуку інноваційних, ще більш ефективних рішень. Ми з’ясовуємо найсильніші сторони активних компонентів, розкриваємо їх повною мірою, створюємо максимально дієві комбінації, велику увагу приділяємо препаративним формам. Кожна нова розробка ALFA Smart Agro — це комплекс переваг, які отримують українські агровиробники, — прокоментував керівник R&D департаменту ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас.

Додамо, що ALFA Smart Agro є одним з провідних українських виробників засобів захисту рослин та мікродобрив. Чимало розробок компанії не мають аналогів в Україні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram