12 препаратів ALFA Smart Agro успішно пройшли випробування та отримали свідоцтва про реєстрацію у Молдові. І вже впродовж року компанія планує розпочати експорт до цієї країни. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Загалом біологічні випробування та реєстрація продуктів ALFA Smart Agro в Молдові тривали близько двох років. Усі препарати, за висновками наукових установ, продемонстрували високу ефективність у своїх сегментах. Більшість продуктів, які зареєстрували, призначені для застосування у системах захисту пшениці. Окремі для внесення на посівах соняшнику та ріпаку.

Вихід на нові ринки це логічний і запланований етап розвитку компанії ALFA Smart Agro. Ми вивчили особливості вирощування сільськогосподарських культур в Молдові й сформували лінійку продуктів, які відповідають потребам агровиробників. Препарати ALFA Smart Agro зможуть якісно підвищити ефективність систем захисту у регіоні, говорить Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Препарати, які ALFA Smart Agro планує експортувати, добре відомі в Україні високою ефективністю. Це, наприклад, інноваційний фунгіцидний протруйник Авіценна, фунгіцид ДОК Про, гербіцид Хаммер Дуо.

Нині ALFA Smart Agro формує дистриб’юційну мережу в Молдові й відкрита до пропозицій щодо співпраці, які можна відправити на e-mail: info@alfasmartagro.com

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram